piątek, 19 maja 2017

NEWS: Gabrielle by CHANEL (2017)

Legendarny Dom Mody Chanel ogłasza swoją zapachową premierę. Nowe kwiatowe perfumy będą się nazywały GABRIELLE dedykowane założycielce marki, słynnej Gabrielle "Coco" Chanel, a zadebiutują już na początku  Września 2017 roku. Są to pierwsze wykreowane od 15 lat damskie perfumy, niebędące flankerem innego zapachu. Kreator marki Karl Lagerfeld specjalnie na tę okazję zaprojektował model torebki która niebawem pojawi się w sklepach marki, a cena nowego modelu wahać się będzie od wersji podstawowej (4000 dolarów) aż po większy model kosztujący bagatela 35000 dolarów.  

Zapach Gabrielle ma być odzwierciedleniem tego kim naprawdę była Coco Chanel. Chcemy oddać to, co nosiła w sobie, co miała w sercu, a były to wartości, które są aktualne do dzisiaj. Kompozycja ma stanowić symbol "buntowniczego i łamiącego konwenanse stylu Gabrielle na wiele lat przed tym zanim stała się Coco" - powiedziała Christine Dagousset, dyrektor segmentu urody i zapachów marki Chanel.
Twarzą nowych perfum wykreowanych przez wybitnego perfumiarza Oliviera Polge została aktorka Kristen Stewart która pokaże nowy, bardziej buntowniczy charakter, odwołujący się do samej legendarnej postaci Gabrielle "coco"Chanel - kobiety zbuntowanej z natury jak i feministki. Stewart znana głównie z filmu "Zmierzch" dotychczas była twarzą kampanii kolekcji Métiers d’Art,  torebki Chanel Gabrielle, oraz twarzą linii kosmetyków do makijażu Zima 2016.

Chanel Gabrielle
Nuty: ylang-ylang, tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin.
http://www.lexpress.fr/styles/parfums/l-ange-de-gabrielle-decouverte-de-la-fabrication-du-nouveau-parfum-chanel_1915458.html

http://www.chanel.com/en_US/fashion/collection/kristen-campaign-gabrielle-bag.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz