sobota, 6 maja 2017

NEWS: 1000 Miglia Chrono, CHOPARD (2017)

Jubilerska marka Chopard przedstawia swoje najnowsze coroczne zapachowe limitowane wydanie dla Panów: 1000 Miglia Chrono inspirowane majowym Mille Miglia które jest dzisiaj jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń we Włoszech przyciągający wielu widzów z całego kraju, aby obejrzeć widowisko. W tym roku Mille Miglia (słynny coroczny majowy wyścig samochodowy) kończy 90 lat. Narodził się w  1927 roku, z inicjatywy Czterech Muszkieterów (Franco Mazzotti, Aymo Maggi, Renzo Castagneto, Giovanni Canestrini) po raz pierwszy rywalizowano na trasie z Brescii do Rzymu i z powrotem przejeżdżając przez ponad 1600 km przez najpiękniejsze krajobrazy malowniczych  Włoch. Na starcie historycznego wyścigu w Brescii stanęło 77 samochodów a ogromny tłum wiwatował i zagrzewał zawodników do coraz szybszej jazdy przez całe 1600km czyli około 1000 mil.
Każda edycja Mille Miglia jest wielkim wydarzeniem ale tegoroczna, ze względu na okrągłą rocznicę, ma szansę być absolutnie wyjątkowa. Podczas pierwszej lutowej konferencji prasowej zaprezentowano nowe, nawiązujące do jubileuszu logo oraz zmodyfikowaną trasę na której będą rywalizować startujące samochody. Punkty Bresica – Rzym – Brescia pozostają oczywiście bez zmian ale tym razem zamiast nadmorskiego Rimini czy legendarnego toru Monza zawodnicy przejadą przez Weronę, Padwę oraz Perugię.

Uwodzicielskie, wyrafinowane, orientalno- pikantne pachnidło wykreowane zostało po raz czwarty dla marki przez perfumiarza Bruno Jovanovica, zawiera interesujące składniki: Przyprawy, lawendę, mirrę, ambrę oraz akord rozgrzanego asfaltu.

2 komentarze:

  1. THANK YOU FOR SHARING THIS ARTICLE. AWESOME!! FRAGRANCE. YOU CAN ALSO VISIT OUR BLOG Blogs for Women

    OdpowiedzUsuń
  2. THANK YOU FOR SHARING THIS ARTICLE. AWESOME!! FRAGRANCE. YOU CAN ALSO VISIT OUR BLOG Blogs for Women

    OdpowiedzUsuń