środa, 3 maja 2017

NEWS: Essence N°10: Amande Tonka, ELIE SAAB (2017)

Egzotyczna libańska marka Elie Saab wprowadza swoje 10 ekskluzywne pachnidło do butikowej kolekcji: Essence Nº10 Amande Tonka.  Jest to ciepła, pudrowo-gourmandowa esencja wykreowana z gorzkich migdałów z Maroka, Brazylijskiej fasolki tonka i kremowego drewna Amyris z Jamajki, błędnie kojarzonego z olejkiem z drewna sandałowego gdyż ma podobny zapach a z którego uzyskujemy cenioną w przemyśle perfumeryjnym żywicę elemi. Essence Nº10 Amande jako woda perfumowana dostępna będzie w standardowej 100ml pojemności.

Elie Saab założył swoją firmę już w wieku osiemnastu lat. Talent projektanta został szybko dostrzeżony. Suknie kreatora wybrały między innymi jordańska królowa czy Halle Berry. Dziś firma zajmuje się ubieraniem największych światowych gwiazd. Po sukcesie w świecie mody pojawił się pomysł zaprojektowania kompozycji zapachowych. Chociaż rynek perfumeryjny uznanego projektanta mody libańskiego pochodzenia jest stosunkowo młody (powstał dokładnie w 2011 roku), firma wyprodukowała wiele doskonałych kompozycji zapachowych.

Zamiłowanie do piękna i luksusu jest widoczne także we flakonach perfum zaprojektowanych przez Elie Saab. Przywodzą one na myśl szyk, klasę i elegancję, co sprawia, że są godną zapowiedzią skrywanej w nich zawartości. Jego pierwsza kompozycja zapachowa od dnia premiery cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki współpracy z Francisem Kurkdjianem, cenionym i doświadczonym perfumiarzem, udało się stworzyć perfumy, które łączą w sobie nowoczesność i styl życia Zachodu oraz tajemniczość świata Wschodu, tak bliskiego sercu projektanta. Elie Saab jednak nie poprzestał na jednych perfumach — podarował światu kilka innych, równie intrygujących kompozycji i stworzył także ekskluzywną linię kosmetyków perfumowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz