wtorek, 14 kwietnia 2015

NEWS: Lace Garden by TEO CABANEL

Najnowsze romantyczne, kwiatowe pachnidło LACE GARDEN marki Teo Cabanel inspirowane jest skąpanymi w słońcu francuskimi ogrodami.
W nutach: bukiety z białych kwiatów z egzotycznym ylang-ylang, akordem cytrynowym, jaśminem, kwiatem pomarańczy, tuberozą, magnolią, wanilią, ułożoną na delikatnej drzewnej bazie z dodatkiem benzoiny.
Limitowana edycja Lace Garden dostępna jest w dwóch pojemnościach: 50ml i 100ml

Firma Téo Cabanel powstała 23 marca 2005 r. Jej główna siedziba znajduje się w Fontainebleau, 60 km. na południe od Paryża Pierwsze perfumy Téo Cabanel powstały w Boufarik w Algerii około 1893 r. Stworzył je francuski lekarz i chemik.
Wśród jego kreacji znajdowały się prestiżowe wody kolońskie i specjalne zapachy do perfumowania hustek. Téodore Cabanel został ulubionym perfumiarzem holenderskich książąt z rodu Windsorów. Arystokracja z entuzjazmem przyjęła jego zapachy.
Jego jedyna córka postanowiła iść śladami ojca i kontynuowała jego dzieło od lat trzydziestych do końca XX w.
Po jej śmierci wyzwanie ożywienia ponadczasowych zapachów podjęła jej córka chrzestna - Caroline Ilacqua. Opierając się na 150 oryginalnych formułach, na nowo interpretuje symfonię zapachów Cabanela. Ręka w rękę ze znanym perfumiarzem Jeanem-Françoisem Lattym, tworzy nowe zapachy, stawiając na jakość, elegancję i bogactwo natury. Jej styl to wierność wielkiej francuskiej tradycji perfumiarstwa, a maksyma, którą się kieruje brzmi: jakość nie zna kompromisów.
Łącząc prawdziwe perfumiarskie mistrzostwo z nadzwyczajną kreatywnością marka Téo Cabanel oferuje drogocenne i wyrafinowane zapachy. Jej styl rozpoznasz poprzez najwyższej jakości esencje i ręczne metody stosowane do produkcji perfum. Zapachy Téo Cabanel zawierają najczystsze, naturalne składniki, które są dobierane z dużą starannością i cierpliwością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz