poniedziałek, 7 stycznia 2019

NEW: Holy Peony by DIOR (2019)


Legendarna marka DIOR lansuje nowe perfumy na początku 2018 roku. Zapachowa kreacja zamieszana została przez François Demachy i będzie w świetlistym, kwiecisto-owocowym stylu.

Najnowszy zapach HOLY PEONY z butikowej linii Christiana Diora La Collection Privee jest kompozycją zbudowaną wokół peonii, a w nutach: oczywiście nie mogło zabraknąć cudownego kwiatu peonii, mamy także piżmo, szlachetne akordy drzew nadające jej ciepłego, bursztynowego brzmienia, róża, zielone listki i owoce czerwone.
Dior – nieśmiertelny symbol elegancji, piękna i kobiecości. Jedną z najbardziej ekskluzywnych francuskich marek założył w roku 1946 projektant Christian Dior. Jego pierwsza kolekcja „New Look“ wywołała rewolucję i przeszła do historii mody. Na pierwsze perfumy Dior nie trzeba było długo czekać, Zainspirowany swoją siostrą Christian nazwał je Miss Dior.

Perfumy Dior są ściśle związane z Francją. Prowansja i okolice miasteczka Grasse dały Diorowi niekończące się źródło inspiracji, twierdził on wręcz, że w tym miejscu czuje się równie projektantem jak perfumiarzem. Grasse jest idealnie położone między morzem i górami, a marka Dior do dziś uprawia tam między innymi jaśmin i róże – wyjątkowe kwiaty o niepowtarzalnym zapachu.
Same perfumy powstają w paryskich laboratoriach Dior z ponad 2500 składników. Surowce pochodzą od starannie wybranych producentów z całego świata. Klasyczne perfumy uzupełniają wyszukane, autentyczne i wyrafinowane zapachy Dior z prywatnej kolekcji, produkowane ręcznie z naciskiem na tradycje perfumeryjnego rzemiosła.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz