niedziela, 30 kwietnia 2017

NEWS: Diamentowa Seria Montale (2017)

Nowa ekskluzywna diamentowa seria Pierre Montale- kreatora dwóch marek Montale i Mancera który pod koniec Kwietnia 2017 gościł w Moskwie gdyż są one w tym kraju szczególnie popularne. Pierre uczestniczył w otwarciu stanowiska w ekskluzywnym rosyjskim domu handlowym TSUM, jednym z popularnych miejsc znajdujących się w samym Centrum Moskwy, miał także sesję fotograficzną w mekce moskiewskich hipsterów "Tsvetnoy Central Market" oraz otworzył największy w Rosji butik Montale w jednym ze stołecznych centrów handlowych gdzie zaprezentował swoją kolekcję.
Nowa seria trzech zapachów Diamond Rose, Diamond Flowers oraz Diamond Greedy inspirowana jest miejscem gdzie firma rozpoczynała swoją zapachową przygodę a mianowicie Place Vendome w Paryżu, miejscu w którym powstał jeden z pierwszych butików. Nowe perfumy zamknięte zostały w białym flakonie z klasyczną zawieszką w kształcie gwiazdy wysadzanej kryształami i jako woda perfumowana o 100ml pojemności będą przeznaczone wyłącznie na rynek Wschodni.

Diamond Rose
Nuty głowy: Liście figowe, Bergamota, Geranium,
Nuty serca: Turecka róża, Paczula,
Podstawa: Drewno sandałowe,Wanilia.

Diamond Flowers
Nuty głowy: Irys, Róża, Jaśmin,
Nuty środkowe:  Waniila, Ambra,
Podstawa: Drewno sandałowe, Mech dębowy.

Diamond Greedy
Nuty głowy: Mandarynka, Gruszka,
Serce: Róża, Jaśmin, Wanilia,
Nuty podstawy: Paczula, Białe piżmo.
Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum. Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe). Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około kilkuset zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje zapraszające do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.

www.iperfumy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz