sobota, 5 marca 2016

NEWS: Oudmazing by MONTALE (2016)

Marka Montale w tym roku idzie jak burza. OUDMAZING to już czwarta po So Amber,Tropical Wood i Aoud Lagoon tegoroczna premiera, która prawdopodobnie zadebiutuje na Włoskich Targach Esxence- The Scent of Excellence już pod koniec Marca 2016 roku.

W nutach:Malezyjski agarowiec (Oud), Cytrusowy duet z pomarańczy i bergamotki, akordy słodkiej gruszki i śródziemnomorskiej figi, Toskański irys, Egipski jaśmin, Paczula z Sumatry, Akordy skórzane, Wanilia z Madagaskaru, Różowe winogorna oraz Białe piżmo.

Montale jest jedną z najbardziej niezwykłych marek w świecie perfumeryjnym. Francuz Pierre Montale założyciel marki z początku przez wiele lat tworzył perfumy w swoich charakterystycznych, aluminiowych flakonach tylko dla saudyjskiej rodziny królewskiej, w tym królów, książąt i księżniczek, zaś po ogromnym sukcesie w 2003 roku zaczęły być sprzedawane także i w Europie.
Perfumy jednej z najbardziej uznanych marek luksusowych to bogactwo orientu zawierające najcenniejsze surowce w dużych stężeniach. Wybór pachnideł jest naprawdę imponujący!
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Aluminiowe flakony perfum w złoto-błękitnym odcieniu zostały specjalnie opracowane w celu zagwarantowania i zabezpieczenia drogich esencji przed światłem, które jest głównym wrogiem perfum i rzadkich esencji. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, ze perfumy idealnie nadają się w podróż, nie zmieniając przez słońce swoich cennych esencji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz