sobota, 30 stycznia 2016

NEWS: Lilac Love by Amouage (2016)

Lilac Love to pierwsze kobiece perfumy od marki Amouage z kolekcji The Secret Garden (Tajemniczy Ogród). Pachnidło to debiutuje już w ekskluzywnym Domu Towarowym Harrods.  Perfumy uchwycają prawdziwego ducha klasycznej kobiecości u nowoczesnej kobiety.
Woda perfumowana o 100ml pojemności zamknięta została w klasycznym dla marki flakonie ze srebrnym korkiem wieńczącym kryształ Svarowskiego. Dodatkowo na uwagę zasługuje wytworne opakowanie zewnętrzne w kolorze fiołkowego bzu, ozdobione srebrnym napisem które można wykorzystać jako elegancką szkatułkę.

Jesteśmy tak zajęci próbując wpasować się w nowoczesność, że czasem zapominamy o rzeczach prostych i tradycyjnych charakteryzujących nas i nasze życie.” 
Christopher Chong, dyrektor kreatywny marki.

Ponieważ nie można uzyskać ekstraktu kwiatu lilaka, Lilac Love harmonijnie odtwarzają akord owego kwiatu, aby wyrazić jego zwierzęce i pudrowe tony poprzez melodyjny balans nutami róży i jaśminu. Akord uzyskano poprzez połączenie górnych nut gardenii, piwonii i heliotropu. Kwiatowy charakter perfum został podkreślony gourmandowym sercem z irysa, aromatu ziaren kakaowca i bobu tonka. Ciepłe tchnienie sandałowca wyraża w bazie charakterystyczną zmysłowość wzmocnioną bogactwem aromatu paczuli i ułągodzoną obecnością wanilii, tworząc w ten sposób ponadczasową kwiatową symfonię otuloną romantyczną zasłoną.

Amouage jest marką wykreowaną z najcenniejszych składników zrodzonych przez Matkę Naturę. Kwintesencja luksusowego Orientu, która prowadzi nas na lektyce do bram jednej z najbogatszych krain świata. Początkowo jedynie najbliżsi przyjaciele rodziny królewskiej Omanu, mieli możliwość obcowania z eliksirami Amouage.
Założycielem Amouage jest szejk Sayyid Hamed bin Hamood dbający o dziedzictwo arabskiej kultury, której nierozłącznym elementem były także perfumy. Ambicją jego było zbudowanie arabskiej marki perfum, godnej królewskich dworów. Marka Amouage miała stać się perfumami, które zachwycą cały świat swoją wyjątkowością. Szejk do ich stworzenia zaprosił legendarnego twórcę zapachów – Guya Roberta. Do dyspozycji francuskiego arcymistrza postawione zostały najcenniejsze, najrzadsze i najdroższe składniki.
Kiedy rozpoczęto ich sprzedaż londyńskim Harrodsie, momentalnie stały się ultraluksusowym przedmiotem pożądania zarówno znamienitych gwiazd Hollywood, jak i pozostających w cieniu największych biznesmenów świata. Amouage jednym i drugim oferuje największy skarb, jaki mogą dać perfumy. Stuprocentową pewność siebie i pełnię absolutnie unikatowego luksusu.

Nuty głowy: Jaśmin, Róża, Gardenia, Piwonia, Heliotrop,
Nuty serca: Korzeń irysa, Nasiona kakao, Fasolka tonka,
Nuty bazy: Drewno sandałowe, Paczula, Wanilia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz