czwartek, 9 lipca 2015

Kamasurabhi by Lorenzo Villoresi (2015)

KAMASURABHI to najnowsze gorące, kwiatowo-orientalne pachnidło z pod stajni florenckiego mistrza Lorenzo Villoresi inspirowane egzotycznymi podróżami po krajach orientu, indyjskimi zapachami i barwami. Zapach bardzo w stylu Lorenzo.
Kamasurabhi w sanskrycie oznacza "pachnidło przyjemności i radości" łączące kolory i aromaty Indii.
Gorąca, orientalno-kwiatowo-drzewna kompozycja! Ciepła, zmysłowa, seksowna. Wyczuwalna jest właściwie wyłącznie z czterech nut: kremowego sandałowca którego tu uświadczymy w potwornych ilościach, kwiecia jaśminu i tuberozy oraz akordów skórzanych.
Jest to kompozycja niezwykle kobieca, jak kwiatowy nektar z dodatkiem ciepła otulającego sandałowca.
Komponując te perfumy, Lorenzo Villoresi inspirował się kolorowymi kwiatami zebranymi w zmysłowe, głębokie cienie lasu i egzotycznego drewna, z dodatkiem upojnej skóry ogrzanej ambrą i piżmem.
Zapach emanuje jasnymi słonecznymi barwami, egzotyką, prawdziwym gorącym latem i radością.
W noszeniu jest na swój sposób odrobinę duszny i ma w sobie coś takiego co otula i pomimo cieżkiej artylerii jaką jest mocarny kwiat tuberozy wprawia w doskonały nastrój.
W bazie pachnidło to ma wybitnie subtelny, lekko słodko-drzewny, przytulny charakter który jest dobrze wyczuwalny przez otoczenie. 
Podsumowując: jest to orient pełną gębą, który sprawdzi się latem, ale także będzie doskonałym wyborem na jesienne dni. Wprowadzi w dobry nastrój i otuli swoim zapachem jak ciepły kaszmirowy szal.

KAMASURABHI by LORENZO VILLORESI
Nuty głowy: Egzotyczne kwiaty, Jaśmin sambac, Róża, Kwiat pomarańczy,
Nuty serca: Tuberoza, Ylang-ylang, Narcyz, Drewno sandałowe,
Nuty bazy: Drewno sandałowe, Ambra, Skóra, Paczula.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz