sobota, 16 listopada 2019

Phoenicia Perfumes is Back!


David Falsberg wspaniały twórca pięknych unikatowych perfum powraca z marką Phoenicia Perfumes. Nazwa marki nawiązuje do mitologicznego Feniksa wznoszącego się z popiołów, symbolizującego odrodzenie.
David Falsberg który stoi za całą linią, zaczął tworzyć perfumy po ciężkich przeżyciach z poważną chorobą. To przykre doświadczenie zmieniło życie Dawida,wtedy też odkrył, że o wiele intensywniej odbiera zapachy niż kiedyś. Wspaniały dar, jaki otrzymał, stał się budulcem olfaktorycznej opowieści. Wykorzystuje go teraz tworząc własną linię pięknych, intrygujących, niezwykle odważnych i nietuzinkowych niszowych perfum.
Niebawem na rynku pojawią się nowe wersje RealOud oraz RealOud-M z potężnym agarowcem pozyskiwanym od największych na świecie producentów (min: z Borneo, z dzikich drzew indyjskich, oraz najlepszych plantatorów). Jedna z nich łączy RealOud z aromatycznym (syntetycznym) piżmem, przyprawami, wetiwerią i australijskim drewnem sandałowym. RealOud to połączenie egzotyki z prawdziwą tradycją arabskiej perfumerii. To potężny zapach o niesamowitej sile i niuansach.
Poza tym DARK MUSK o konsystencji gęstego, olejkowego attaru, wykonany z długo macerującego organicznego czarnego piżma z unikatowymi organicznymi nutami korzenia arcydzięgla, labdanum, kostusa, choya loban, nasion ambrette, grzybów, kminu, nagarmothy, smoły brzozowej, 20% organicznym australijskim sandałowcem i innych. Warto wspomnieć iż unikatowe zapachowe kreacje są w małych limitowanych flakonach: 5ml oraz 10ml i cenach adekwatnych do wysokiej jakości pachnideł.

Wkrótce (Wiosna 2020) narodzi się także nowa linia MATTER która rozpocznie się od trylogii Ambrowej. (9am oraz 9pm)
W nutach nowej kolekcji perfum (9am) znajdziemy takie składy jak: czerwona pomarańcza, grejpfrut, czarny pieprz, zielona herbata, galbanun, morela, osmantus, geranium, goździk, ambra, skóra i mech dębowy.

9 pm - bergamotka, cytryna, szałwia muszkatołowa, perilla (pachnotka zwyczajna), aldehydy, mandarynka, magnolia, ylang, kardamon, balsam Peru, ambra, drewno tekowe, tytoń, mech dębowy, kumaryna oraz inne. Zapowiada się niezwykle ciekawie także bedą również testy :) 
Wszystkie produkty kreatora dostępne są na stronie internetowej Phoenicia Perfumes 

Zdjęcia: Phoenicia Perfumes Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz