wtorek, 28 czerwca 2016

NEWS: Dilettante by Hiram Green (2016)

Hiram Green to jeden z moich ulubionych perfumiarzy. Ten pan pochodzący z Kanady ponad wszystko kocha kwiaty, swoją działalność rozpoczął w Londynie z luksusową marką Scent Systems w całości poświęcone kwiatom.
Pierwsze autorskie perfumy Moon Bloom powstały w 2013 roku w którym głównym motywem jest obłędne kwiecie Tuberozy którym to perfumiarze fascynują się od dawna, głównie ze względu na kremową miękkość nut zapachowych, ale także potężny narkotyczny aromat. Nazywana jest kochanką nocy gdyż pachnie najmocniej w upalne wieczory. Shangri-la z 2014 roku jakie mieliśmy okazję poznać nadal cieszy się ogromnym powodzeniem. Inspirowana legendarną mityczną krainą Shangri-La położoną w jednej z dolin Himalajów Tybetu ukazaną jako fantastyczna kraina z powieści Jamesa Hiltona  Zaginiony horyzont.
Przedostatnim pachnidłem w kolekcji perfumiarza była limitowana edycja z 2015 roku prawdziwy klejnot w kolekcji. Wyprodukowana w ilości 250 flakonów  Voyage, jak oda do egzotycznych tajemniczych Indii. Pobudzająca zmysły szalonym bogactwem kolorów ulicznego targu Mysore.  Eksplodująca mieszanka świeżych najszlachetniejszych cytrusowych nut. Serce kompozycji zaprzedało się złotym kroplom ciepłej ambry. Bazę stanowi mięsisty zamsz o waniliowej duszy.
Najnowszym tegorocznym skomponowanym pachnidłem jest Dilettante Są to już jego czwarte autorskie perfumy a wraz z nowym kwiatowo-owocowym pachnidłem mamy okazję zobaczyć nowy design flakonów jak i nowe logo marki. Pachnidło określane jest jako kwiatowe, miękkie, soczysto-indolowe, lekko zielone i orzeźwiające, a flakon perfum ma tę samą 50ml pojemność co wcześniejsze zapachowe dzieła.
Cena 165 dolarów.

Dilettante
Nuty: Kwiat francuskiej pomarańczy, Petitgrain, Olejek z pomarańczy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza