poniedziałek, 23 stycznia 2017

NEWS: Mon Guerlain nowe perfumy marki Guerlain (2017)

Aktorki, piosenkarki i modelki coraz chętniej zostają twarzami perfum prestiżowych marek. W tym roku do grona tych wielkich dołączy światowej sławy aktorka Angelina Jolie która zostanie twarzą i muzą nowych perfum Mon Guerlain legendarnej marki Guerlain. Pachnidło zadebiutuje już w Marcu 2017 roku, a kampania reklamowa będzie filmowana i fotografowana przez Terrence'a Malicka, reżysera który w swoim dorobku ma kilka ciekawych i nagradzanych filmów. Jest autorem zaledwie dziesięciu filmów. 
Skromny dorobek, jak na dojrzały wiek artysty (73 lat), obrósł legendą i przysporzył mu sławy wizjonera, zajmującego się tematami, do których nie tylko Hollywood podchodzi na ogół bardzo ostrożnie. 
Pieniądze, jakie dostanie za kampanię reklamową perfum, Jolie zamierza przeznaczyć w całości na cele dobroczynne. Decyzja zapadła już pod koniec 2015 roku, ale marka do dziś czekała z ogłoszeniem swojej nowej, absolutnie wyjątkowej ambasadorki. Guerlain ma szczególne miejsce w sercu aktorki. Aktorka wspominała w jednym z wywiadów, że jednym ze wspomnień, jakie zachowała z dzieciństwa, był fiołkowy zapach pudru Guerlaine, jakiego używała jej mama.
Za wykreowanie nowego zapachu odpowiedzialny będzie naczelny nos marki: Thierry Wasser.

Nuty głowy: Akordy bergamotki, Lawenda  prowansalska,
Nuty serca:  Paradisone®,  Jaśmin sambac, Kumaryna,
Baza: Irys, Wanilia z Tahitii, Białe australijskie drewno sandałowe. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz