poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Perfumeria LaSelection.pl

Perfumeria internetowa LaSelection 

W La Selection wyznajemy jedną zasadę - wszystkie produkty mają być wyjątkowe i najwyższej jakości. Nie lubimy nudy i masowej przeciętności. Uwielbiamy marki niszowe, które pod wpływem różnych inspiracji tworzą unikatowe perły, zaspakajając nieprzeciętne gusta wymagających osób.  Taki jest nasz charakter…Wszystkie nasze produkty są oryginalne i niepowtarzalne. Nasza oferta to wyselekcjonowane, rzadkie marki z całego Świata, których nie znajdziesz w sieciowej perfumerii. Zakupy w naszym butiku to przyjemność i radość z posiadania produktów wyjątkowych i luksusowych. Pracujemy z myślą o klientach dla których indywidualizm - to duża wartość osobista. Jesteśmy butikiem Internetowym ale wszystkie zapachy które znajdują się w ofercie naszej perfumerii można przetestować w naszym Showroom'ie pod adresem:

Showroom La Selection
Akacjowa 16
07-300 Ostrów Mazowiecka

 A wszystko się zaczęło kiedy poznałam swojego męża. Powiedział do mnie: „ Ładnie pachniesz”. Bardzo się ucieszyłam. Nie mogło być inaczej, przecież to są moje ulubione perfumy którym jestem wierna od lat! Jak że dziwne było uczucie niezręczności które poczułam zaraz po tym kiedy dodał: Ale ten zapach już znam…. ;( To był moment przełomowy w moim życiu, wtedy zrozumiałam że „ładnie” to nie znaczy „wyjątkowo”. Uznając tę zasadę powstała perfumeria La Selection. Dla osób które w tłumie potrafią odnaleźć własny styl i podkreślić ponadprzeciętną osobowość. 
                                                                           Tatiana Grabowska, właścicielka perfumerii La Selection

Perfumy są jak dzieła sztuki. Jak pieśń śpiewana przez artystę, która jest wyrazem jego uczuć. Lecz muzyka perfum niszowych nie jest dla każdego. Czasami koi zmysły, a czasami szokuje i budzi niepokój. Oryginalne i niepowtarzalne kompozycje, przekraczające często pojęcie „normalnych” perfum. W perfumeryjnej niszy odnajdują swoje miejsca ekscentrycy i ludzie znudzeni selektywnymi zapachami, które zaspokajają masowe gusta i są do siebie podobne. Nie oznacza to, że wśród perfum niszowych nie znajdziemy klasycznych kompozycji. Niektóre zapachy są jak najbardziej normalne. Perfumy niszowe to naturalne składniki, tradycyjne lub innowacyjne sposoby produkcji, brak marketingu i małe ilości produkcji. To czyni je trudnodostępnymi. Dlatego niszowe perfumy to też perfumy ekskluzywne. Pojęcia te często łączą się ze sobą.


La Selection
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz