czwartek, 28 kwietnia 2016

NEWS: Myths Man & Myths Woman by AMOUAGE (2016)

Amouage jest marką wykreowaną z najcenniejszych składników zrodzonych przez Matkę Naturę. Kwintesencja luksusowego Orientu, która prowadzi nas na lektyce do bram jednej z najbogatszych krain świata. Początkowo jedynie najbliżsi przyjaciele rodziny królewskiej Omanu, mieli możliwość obcowania z eliksirami Amouage.
Założycielem Amouage jest szejk Sayyid Hamed bin Hamood dbający o dziedzictwo arabskiej kultury, której nierozłącznym elementem były także perfumy. Ambicją jego było zbudowanie arabskiej marki perfum, godnej królewskich dworów. Marka Amouage miała stać się perfumami, które zachwycą cały świat swoją wyjątkowością. Szejk do ich stworzenia zaprosił legendarnego twórcę zapachów – Guya Roberta. Do dyspozycji francuskiego arcymistrza postawione zostały najcenniejsze, najrzadsze i najdroższe składniki.
Kiedy rozpoczęto ich sprzedaż londyńskim Harrodsie, momentalnie stały się ultraluksusowym przedmiotem pożądania zarówno znamienitych gwiazd Hollywood, jak i pozostających w cieniu największych biznesmenów świata. Amouage jednym i drugim oferuje największy skarb, jaki mogą dać perfumy. Stuprocentową pewność siebie i pełnię absolutnie unikatowego luksusu.

Najnowsza kolekcja MYTHS to interesujące zapachowe kreacje odpowiednio dla Pań i Panów inspirowane chińskim dziedzictwem, zamiłowaniem do opery i osobistymi metamorfozami dyrektora kreatywnego marki Christophera Chonga. Nowe flakony przedstawione zostały w purpurowo-fioletowych barwach w charakterystycznym  dla Amouage designie, atomizery natomiast pokryte są 24-karatowym złotem z dodatkiem barwnych kryształków Swarovskiego. Opakowania flakonów przedstawiają barwne motywy Chińskiego smoka i Phoenixa a w sprzedaży zadebiutują na przełomie Lipca i Sierpnia 2016 roku.

"Myths są inspirowane surrealizmem, w którym poszczególne elementy łączą się w nielogiczny i wywodzący się jak ze snu sposób, tworząc zupełnie nowe interpretacje. surrealizm dał mi możliwość przekazania swojego doświadczenia w sposób artystyczny i stworzenia kompozycji, które precyzyjnie oddają poszczególne wpływy z mojej przeszłości."
Christopher Chong

Myths Man
Rodzina zapachowa: Orientalna
Nuty głowy: Chryzantema, Korzeń irysa,
 Serce: Rum, Róża, Wetiwer, Żywica  Elemi,
 Baza: Labdanum, Popiół, Akordy skórzane.

Myths Woman
Rodzina zapachowa: Zielono-kwiatowa
Nuty głowy: Narcyz, Liście fiołka, Galbanum, Chryzantema,
Nuty serca: Goździk, Paczula, Akord Szarej Ambry,
Baza: Skóra, Mech, Piżmo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz