czwartek, 14 maja 2015

NEWS: El Cosmico by D.S. & Durga

Marka D.S. & Durga stworzyła nowe pachnidło El Cosmico inspirowane suchymi i pustynnymi krajobrazami miasteczka Marfy (południowy Teksas) graniczącej z Meksykiem oraz słynnym biwakowym kempingiem El Cosmico położonym na większym terenie, na którym goście zatrzymują się na pobyt w indiańskich namiotach, samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych.
Marfa jest słynnym miastem zdominowanym przez pustynię. kręcony był tu słynny film "Olbrzym" z Jamesem Deanem i Elizabeth Taylor z 1956 roku. Mieści się tu muzeum Deana utrzymane w klimacie muzeum Elvisa w Memphis - jedna sala z trzema plakatami i oprawionym w ramki wyblakłym dowodem na piśmie "Tu byłem. J.D.".
Perfumiarzem ponownie został David Seth Moltz który wykreował wspólnie z żoną Durgą firmę perfumiarską D.S & Durga. Woda perfumowana o pojemności 50ml i cenie: 150$ dostępna będzie już w połowie Maja 2015 roku.

Nuty głowy: pustynny akord powietrza, drewno pieprzowe, kadzidło, chili, aldehydy,
Serce: sumak, Kreozot (składnik smoły drzewnej z drzew liściastych i iglastych), aminek egipski (kela egipska), hiszpańska juka,
Baza: sosna pinyon, dąb, drzewo Mesquite (Jadłoszyn baziowaty), Woskownica europejska (roślina)



http://www.ecprovisionco.com/collections/frontpage/products/el-cosmico-x-ds-durga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz