poniedziałek, 9 lutego 2015

Nowość: Amazing Lang Lang for Her and For Him

Amazing Woman oraz Amazing Men to debiutujący w Styczniu zapachowy duet wykreowany przez perfumiarkę Nathalie Lorson szwajcarskiej firmy Firmenich dla światowej sławy chińskiego pianisty Lang Lang.
W pierwszej kolejności pachnidła zostały wydane na rynek europejski min: w Galerii Lafayette - słynnym domu handlowym znanym z ekskluzywnych produktów, zlokalizowanym przy Französischestrasse, w samym centrum Berlina nieopodal słynnej alei Unter den Linden w Berlinie.
Lang Lang dla Niej i dla Niego są dostępne jako woda toaletowa w trzech pojemnościach: 30, 60 i 100ml. Znana twarz perfum i niesamowity, unikalny zapach to nie wszystko - zwracać uwagę ma również design flakonu. Amazing szczególnie przykuwa uwagę charakterystyczną piękną kryształową butelką i korkiem w kształcie fortepianu. 
Amazing LANG LANG for Her
Nuty głowy: Kumquat, Grejfrut, Czerwony pieprz,
Nuty serca: Jaśmin, Gardenia, Tuberoza,
Nuty bazy: Paczula, Piżmo, Drewno Kyara.

Amazing LANG LANG for Him
Nuty głowy: Bergamotka, Lawenda, Czarny pieprz,
Nuty serca: Jaśmin, Geranium, Labdanum,
Nuty bazy: Drewno cedrowe, Wetiwer, drewno Kyara.

Lang Lang to jeden z najsłynniejszych współczesnych pianistów, pełen pasji, kontrowersyjny, perfekcyjny i wizjonerski. Pianista słynie z bogatej interpretacji utworów oraz z niezwykłego muzycznego charakteru.

Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku trzech lat pod okiem profesora Zhu Ya-Fen w konserwatorium Shen Yang. Dwa lata później wygrał pierwszy konkurs w rodzinnej miejscowości, wykonując swój pierwszy publiczny recital.
W wieku 9 lat został przyjęty do Centralnego Konserwatorium Muzycznego w Pekinie, gdzie uczył się u Prof. Zhao Ping-Guo. W 1996, mając 13 lat, Lang Lang wykonał wszystkie 24 Etiudy Chopina na recitalach w Central Music Hall w Pekinie oraz w Steinway Hall w Nowym Jorku. W 1997 rozpoczął studia w Curtis Institute of Music w Filadelfii w klasie Prof. Gary Graffmana.

Przełomem w jego karierze okazał się występ w zastępstwie André Wattsa w sierpniu 1999 roku podczas Festiwalu Ravinia, kiedy zagrał pierwszy koncert fortepianowy Czajkowskiego z towarzyszeniem Chicago Symphony Orchestra pod batutą Christopha Eschenbacha. 

Jako jeden z najbardziej znanych muzyków klasycznych występuje w największych salach koncertowych na całym świecie. Amerykański Magazyn "Time" wpisał go w 2009 roku na listę stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W 2008 roku ponad 5 miliardów ludzi oglądało występ Lang Langa podczas ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Pekinie. Lang Lang od wielu lat współpracuje z Audi. Wielokrotnie występował podczas "Audi Sommerkonzerte" (Letnich Koncertów Audi), a 16 lipca 2009 w czasie uroczystości obchodów 100-lecia marki Audi zagrał w Ingolstadt na fortepianie Audi Design. Od 2006 roku Lang Lang jest ambasadorem marki Audi na świecie.
7 i 8 stycznia 2010 roku Lang Lang rozpoczął obchody Roku Chopinowskiego w Polsce grając w Filharmonii Narodowej w Warszawie Koncert f-moll op.21  oraz Andante Spianato i wielkiego poloneza Es-dur op.22 Fryderyka Chopina. 

Trzecie zdjęcie:
http://www.wqxr.org/#!/story/eau-de-lang-lang/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz