wtorek, 2 października 2018

NEWS: Huntsman Collection, JO MALONE (2018)


Jo Malone od dawna produkuje perfumy typu unisex, które są skierowane zarówno do mężczyzn jak i do kobiet. Marka przeczesała archiwa swoich kolekcji z limitowanych edycji (które zazwyczaj są sprzedawane tylko przez krótki okres, a przez to zwykle trudno je zdobyć), i przyniosły cztery klasyczne pachnidła kolońskie, które to w tamtym okresie okazały się szczególnie popularne wśród mężczyzn.Teraz, mamy okazję na nowo poznać cztery (nie)nowe a raczej wskrzeszone zapachy skierowane specjalnie do męskiej klienteli marki. Firma nawiązała współpracę z Huntsmanem znajdującym się na Savile Row w Londynie a zajmującej się od lat ekskluzywnym krawiectwem.

Firma ta została założona w 1849 roku przez Henry Huntsmana. Początkowo specjalizowała się w szyciu bryczesów, specjalnych spodni do jazdy konnej. Z czasem poszerzyła ofertę o garnitury, marynarki i płaszcze. W 1919 roku przeniosła się pod numer 11 na Savile Row. Ceny za garnitur zaczynają się od 5000 funtów. Obecnie przy Savile Row znajduje się blisko 30 firm krawieckich szyjących na zamówienie.

Nowa edycja czterech limitowanych zapachów w charakterystycznym flakonie ozdobionym złotą typografią Huntsmana i matową bordową czapką, będzie dostępna na stronie Jo Malone od Października 2018 roku, a każda woda kolońska w detalu kosztować ma ok: 120 funtów za pojemność 100ml.

Huntsman Collection:
Amber & Patchouli 
Assam & Grapefruit
Birch & Black Pepper
Whisky & CedarwoodBrak komentarzy:

Prześlij komentarz