czwartek, 12 października 2017

NEWS: Crème Anglaise, Demeter Fragrance Library (2017)

Marka Demeter przedstawia najnowszy gourmandowy zapach Creme Anglaise z pełnym bogactwem egzotycznej drogocennej przyprawy jaką jest wanilia.
W nowym, smacznym projekcie wykwintnego jadalnego kremu angielskiego używanego najczęściej do deserów, nazywanego półpłynnym budyniem. Popularny w Wielkiej Brytanii i Francji krem angielski, świetnie sprawdza się jako sos do deserów, ciast, sezonowych owoców ze względu na swoją aksamitną, półpłynną konsystencję  w której  podstawowymi składnikami w tradycyjnej wersji jest laska wanilii, mleko lub śmietana.
Marki Demeter nie trzeba przedstawiać żadnemu koneserowi perfum. Już od wielu lat firma kojarzy się z produkcją zapachów o niebanalnych połączeniach aromatycznych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardziej wybrednych konsumentów. Na początku działalności marka skupiała się na aromatach kwiatowych, z czasem eksperymentując z oryginalnymi akordami zapachowymi. 

Marka dba również o to, by jej produkty były jak najbardziej naturalne. 95% składników pochodzi z naturalnych i odnawialnych  źródeł. Nie zawierają sztucznych barwników, emulgatorów czy ftalatów. Alkohol zawarty w perfumach jest pozyskiwany w naturalny sposób z kukurydzy. Demeter jest dosłownym urzeczywistnieniem wezwania „Nie zapomnij się zatrzymać i powąchać “. Motywuje swych klientów do tego, by delektowali się i doceniali piękne zapachy, które ich nieustannie otaczają. Marka oznacza poszukiwanie piękna w codzienności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz