czwartek, 26 listopada 2015

NEWS: Sospiro Anniversary Edition (2015)

Sospiro Anniversary Edition - nowe, limitowane w ilości zaledwie 1000 sztuk pachnidło marki Sospiro stworzone wyłącznie na rynek arabski a dostać go można w luksusowej Galerii Handlowej Paris Gallery (Arabia Saudyjska, Katar i Bahrajn)
100ml flakon wody perfumowanej został ręcznie pokryty kryształami które tworzą kolor flagi Zjednoczonych Emiratów Arabskich a umieszczony został na purpurowym jedwabiu.
Pachnidło to zostało wprowadzone do sprzedaży z okazji obchodów 44 rocznicy Dnia Narodowego kiedy całe Państwo świętuje 44 lata zjednoczenia i doskonałości Emiratów.
Zjednoczone Emiraty Arabskie powstały 2 grudnia 1971 r, kiedy wygasł układ z Wielką Brytanią i poszczególne szejkanaty zdecydowały się na zjednoczenie. Na początku ZEA były federacją sześciu emiratów — Abu Zabi, Dubaj, Umm al-Kajwajn, Szardża, Fudżajra i Adżman. Rok później do ZEA dołączył emirat Ras al-Chajma. Przez cały tydzień w różnych miejscach miasta, od galerii handlowych po parki i hotele, prezentowana jest historia kraju.
Tego dnia świąteczne oblicze Dubaju ukazane zostaje podczas dwudniowych obchodów Dnia Narodowego, na Mohammed Bin Rashid Boulevard w centrum Miasta, gdzie co roku odbywa się popularna parada.

Sospiro Anniversary Edition
National Day UAE limited Edition 2015

Nuty głowy: czerwone jagody, migdały, ziołowe akordy,
Nuty serca: cedr, paczula, kokos,
Nuty bazy: piżmo, wanilia, tytoń, karmel.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz