środa, 16 września 2015

NEWS: Dark Rebel by John Varvatos (2015)

John Varvatos to sławny amerykański projektant mody. Pierwszą kolekcję zaprezentował w 2000r., która przedstawiała styl artysty - charakteryzujący intymność, pewność siebie. Obecnie Wizjoner poza projektowaniem ubrań, zajął się tworzeniem perfum.

Dark Rebel, najnowszy zapach w kolekcji powstał w imię powrotu designera do Detroit i został przygotowany z myślą o buntowniczych mężczyznach, którzy myślą niekonwencjonalnie i nie kierują się trendami, tylko podążają własnym stylem bycia. Perfumy promuje slogan "Z ciemności wyłania się światło."
Kompozycja jest dymna, orientalno - drzewna, oparta na słodkim tytoniu zmieszanym ze zmysłowymi, żywicznymi drzewami. Perfumy otwierają się akordem jamajskiego rumu, kubańskiej trzciny cukrowej, bylicą, kardamonem i szałwią. Serce zawiera czarną skórę, żywicę jodłową, gałkę muszkatołową, pieprz i styraks. Bazę formuje drewno Akigala, liść tytoniu, meksykańska czarna wanilia, kastoreum, drzewo balsamiczne i jałowiec.
John Varvatos na rynku perfumeryjnym pojawił się z olbrzymim impetem. Już pierwsze perfumy wydane w 2004r. John Varvatos, zdobyły uznanie milionów ludzi. Pachnidła projektanta tworzone są wspólnie z największymi perfumiarzami. W swoich liniach Artisan, Dark Rebel czy Star USA, Varvatos umieścił najbardziej uwodzicielskie oraz hipnotyzujące nuty.
Marka  zajmuje wyjątkowe miejsce na amerykańskim rynku designerskim. W 2000 r. w Nowym Jorku amerykański projektant mody z greckimi korzeniami, zaprezentował swoją kolekcję ubrań. Obecnie, oprócz kolekcji sportowej i dodatków, oferta marki wzbogacona jest o luksusowe zegarki, doskonałe kosmetyki i oryginalne perfumy dla mężczyzn. 
Już pierwsze perfumy marki wydane w 2004 r. odniosły ogromny sukces.  Wszystkie oferowane zapachy łączy oryginalność, sportowa elegancja i ciekawy skład, w którym nie brakuje na przykład bazylii, kopru włoskiego, rabarbaru, tymianku czy majeranku. Poszczególne składniki w genialnych kompozycjach podkreślają najlepsze męskie cechy – zmysłowość, autentyczność, elegancję, charyzmę, indywidualność.
Perfumy tworzone są przez słynne w świecie perfumiarstwa nazwiska, np. Rodrigo Flores-Roux oraz przez samego projektanta, który był wielokrotnie za to nagradzany. Varvatos wkłada do perfum wiele ze swej wyraźnej osobowości i pasji, którą jest muzyka rockowa.
Marka ta to symbol doskonałej jakości i luksusu wraz z ciekawym punktem widzenia.

Nuty głowy: Davana, Jamajski rum, Absolut Kardamonu, Kubański cukier trzcinowy, Szałwia,
Nuty serca:  Gałka muszkatołowa, Czarny pieprz, Czarna skóra, Absolut Styraksu, Jodła balsamiczna,
Baza: Drewno akigala, Akordy drzewne, Kastoreum, Meksykańska wanilia, Liście tytoniu, Kolczasty cedr.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz