poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Wildfox Eau de Parfum by Wildfox (2015)

Wildfox odzieżowa marka przedstawia swój debiutancki zapach dostępny jako woda perfumowana w trzech pojemnościach: 50ml i 100ml oraz jako roll-on 9ml. W kolekcji dostaniemy również płyn do kąpieli o zapachu perfum.
Wildfox jest amerykańską marką odzieżową, inspirującą się stylem vintage. Łączy świetny styl z wysoką jakością, dzięki czemu bardzo szybko zyskała uznanie wśród celebrytów i trendsetterów. Firmę założyły dwie przyjaciółki, Emily Faulstich i Kimberley Gordon, które chciały stworzyć linię ubrań, w których będziesz się świetnie bawiła ze swoimi przyjaciółmi. Do zespołu dołączył Jimmy Sommers i w ten sposób w 2007 roku w Los Angeles powstała nowa marka odzieżowa pod nazwą Wildfox. Firma kieruje swoją ofertę do młodych i pełnych życia kobiet, sama określa swoją grupę docelową jako osoby pełne marzeń, zakochane, wiecznie poszukujące przygód, osoby, które wierzą w miłość, a przede wszystkim wierzą w siebie. Marka stała się bardzo popularna wśród znanych osób dzięki temu, że prezentuje styl niegrzecznej dziewczyny, zachowując jednocześnie szyk i dobry styl. Wśród osób noszących ubrania marki można wymienić Alessandrę Ambrosio, Megan Fox czy Tylor Swift. Tak znane nazwiska to nie tylko reklama dla marki, ale także gwarancja wysokiej jakości i świeżości w projektowaniu.
Na arenie międzynarodowej Wildfox podbiło 30 krajów na całym świecie: m.in. w Wielką Brytanię, Niemcy, Japonię, Koreę Południową, Australię, Rosję i Tajwan. W Polsce jak na razie niedostępna lecz zabawne kolekcje marki możemy kupić za pośrednictwem Internetu min: w Nordstrom.

Piramida olfaktoryczna Wildfox:
Nuty głowy: Absynt, Kadzidło, Morela,
Nuty serca:  Kamelia, Wiciokrzew, Jaśmin,
Podstawa: Ambroksan, Piżmo, Miód.
http://shop.nordstrom.com/?origin=tab-logo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz