sobota, 8 sierpnia 2015

NEWS: Vanille D'Iris by Ormonde Jayne (2015)

Ormonde Jayne - Brytyjska niszowa firma założona przez Lindę Pilkington poinformowała, iż od pierwszego września pokaże swoją ostatnią zapachową nowość: Vanille D'Iris. Pierwszy flakon został zaprezentowany w butiku marki na Bond Street
W kolekcji pachnidło będzie dostępne jako woda perfumowana w dwóch pojemnościach: 50ml i 120ml  a ceny flakonów odpowiednio: 90 oraz 140 funtów
    
Ormonde Jayne to nie tylko luksusowe zapachy, ale cała filozofia ich powstawania. Firma została powołana do życia przez Lindę Pilkington w Londynie. Tam też znajduje się główny sklep. Marka produkująca wyjątkowe perfumy uznawana jest jedną z najlepszych. Głównie ze względu na jakość niszowych produktów, proces ich kreacji opierający się na tradycyjnych metodach oraz sposób, w jaki są pakowane. Czy nie przyjemniej jest się wymyć mydełkiem z porcelanowej mydelniczki?
Ormonde Jayne działa stosunkowo od niedawna, bo od 1998 roku. Wyróżnia ją m.in. to, że wykorzystuje składniki, które nigdy wcześniej nie były używane w przemyśle perfumeryjnym, np. złoto w żelu do ciała Gold Crème. Zapachy bazują na prostych nutach oraz uzyskiwanych w klasyczny sposób olejkach.
Cała produkcja odbywa się w laboratorium w Londynie. Oprócz perfum marka firmuje także wody perfumowane, kosmetyki do pielęgnacji oraz świece. Wśród klientów perfumerii i fanów zapachów Ormonde Jayne są m.in. Goldie Hawn, Will Smith, Elton John i Bryan Ferry.

Nuty głowy: Nasiona kolendry, Sycylijska bergamotka, Nasiona marchwi, Różowy pieprz,
Nuty serca: Absolut korzenia irysa, Absolut Jaśminu, Magnolia, Osmantus,
Nuty bazy: Wanilia, Tahitańska wanilia, Drewno cedrowe, Wetiwer, Ambra, Piżmo.
https://www.facebook.com/ormondejayne?fref=photo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz