środa, 12 sierpnia 2015

NEWS: Nanban by Arquiste (2015)

Nanban oznaczający w języku chińskim południowego barbarzyńcę to ostatni, dwunasty w kolekcji zapach jako nowość od marki Arquiste dyrektora kreatywnego Carlosa Hubera. Twórcą zapachu jest hiszpański perfumiarz Rodrigo Flores-Roux a jego premiera zapowiadana jest na Wrzesień 2015 roku.

„Piękny zapach jest jak piękne wspomnienie, przenosi nas w inny moment w czasie”. — Carlos Huber.

Arquiste to opracowana przez architekta specjalizującego się w rekonstrukcjach historycznych kolekcja zapachów, które przenoszą do ważnych momentów w historii świata. Każdy zapach marki powstał po wnikliwych badaniach nad oryginalnymi materiałami źródłowymi i z zastosowaniem najbardziej ekskluzywnych składników. Każdy z nich odtwarza doznania zapachowe ze ściśle określonego momentu w czasie i przestrzeni, umożliwiając zarówno kobietom, jak i mężczyznom rozwinąć skrzydła wyobraźni i wybrać się w intymną podróż przez minione epoki.

Nuty: Malabarski Pieprz, Perski Szafran, Czarna Herbata, Chiński Osmantus, Absolut Kawy, Hiszpańska Skóra, Mirra, Kadzidło Frankońskie, Styraks, Drewno sandałowe, Balsam Copaiba, Cedrowe igły.


http://www.galilu.pl 
http://iconosquare.com/p/1049899871368162695_197997090

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz