środa, 19 listopada 2014

Nowość: LÔENCE by Santi Burgas

Hiszpańska marka Santi Burgas projektanta i dyrektora kreatywnego Santiago Burgas Bou przedstawia swój najnowszy projekt: intensywne,kadzidlano-drzewne perfumy LÔENCE limitowane pachnidło dostępne jedynie w ilości 1000 sztuk. Flakon tak jak poprzednie edycje jest w pojemności 50ml koloru złotego zwieńczony drewnianym korkiem. Są to dziewiąte perfumy i drugie limitowane w kolekcji marki.
Kreatorem zapachu została ponownie Blanca Dalmau urodzona w Gironie twórczyni wcześniejszych kreacji marki, ceniona głównie za wyrafinowany zmysł węchowy, charakterystyczny dla klimatów orientalnych i śródziemnomorskich.

W nutach znajdziemy między innymi: Drewno kaszmirowe, Drewno Cedrowe z Virginii, Paczulę, Jagody jałowca oraz Indyjskie, Omańskie i Somalijskie Kadzidło.

Santi Burgas to jedna z najciekawszych marek jakie udało mi się dotychczas poznać.
Innowacyjne perfumy zawierające tylko najlepsze surowce dostępne na światowym rynku inspirowane światem mrówek, które - jak wiele innych owadów, komunikują się ze sobą za pomocą zapachu.
W zeszłym roku mieliśmy okazję poznać kolekcję Loant na którą złożyło się siedem interesujących i bardzo dobrze przyjętych zapachów.
Każda kompozycja została opracowana bez pośpiechu, krok po kroku, po długim kilku letnim złożonym procesie badań, testów i produkcji. Każde z pachnideł jest wodą perfumowaną o wysokiej koncentracji olejków od 15 do 30% które można śmiało łączyć z innymi ze swojej kolekcji.

Marka dba również o środowisko. Wszystkie materiały począwszy od opakowania zewnętrznego po flakon w 100% nadają się do ponownego przetwarzania.   


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz