czwartek, 18 lutego 2016

NEWS: Le Secret d’Arielle by Mauboussin (2016)

Nowe kwiatowo-piżmowe perfumy Le Secret d’Arielle jubilerskiej marki Mauboussin Inspirowane francusko-amerykańską aktorką , kompozytorką i piosenkarką Arielle Dombasle zadebiutowały 14 Lutego 2016 roku w Walentynki.
Olfaktoryczna pieszczota kwiatami przedstawiona została w pięknym 15ml flakonie zamkniętym w zdobionym pudełku, a dostępna jest jako skoncentrowany ekstrakt perfum o pojemności 15ml i ceną 240 euro.
W nutach: różowy pieprz,  białe kwiaty, tuberoza, róża,  irys,  piżmo, ambra.

Mauboussin - Historia marki związanej  z marką biżuterii sięga 1827 kiedy to jubiler M. Rocher założył swój pierwszy sklep. W 1955 roku otworzył butik z marką Mauboussin w uroczej francuskiej miejscowości Vendôme. Wraz z szybkim rozwojem firmy wzrosła i ilość otwieranych butików w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie - Champs Elysees w Paryżu, na Madison Avenue w Nowym Jorku, ale także w Tokio i Singapurze. Dekadę temu firma zyskała nowy wizerunek dzięki biznesmenowi Dominique Fremont, który jako pierwszy zdecydował się na banery reklamowe perfum na stacjach metra i umieszczenie na nich cen.W 2011 roku twarzą marki  Mauboussin stała się francuska modelka o polskich korzeniach Gaia Weiss.Info: http://www.iperfumy.pl/mauboussin 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz