czwartek, 19 marca 2015

NEWS: Lú DONNA & Lú UOMO Ludovica di Loreto

Ludovica di Loreto pochodzi z długiej linii rzemieślniczej włoskich perfumiarzy.
Najnowsze włoskie perfumy młodej pięknej perfumiarki Ludovici Di Loreto która od małego dziecka dorastała w świecie zapachów albowiem rodzina jej działa od lat w świecie perfum.
Wykreowane romantyczne pachnidło LÚ DONNA jest inspirowane wspomnieniami i tęsknotą za ukochanym, gorącym i namiętnym, tętniącym życiem: Rzymem.

 Donna jest bardzo dziewczęce, radosne, rozgrzane słońcem i mocno owocowo-konfiturowe.
Czuć w nim mocno słodką, lekko kwaskowatą, malinowo-jabłkową marmoladę. Później dochodzą tonacje pudrowego kwiecia fiołka i piwonii, które pięknie się tu wpasowują. Akordy kwiatowe szybko ustępują aromatowi syropu z soczystych, takich dojrzewających lekko twardych kwaskowatych porzeczek, ułożonych na pięknej, subtelnej orientalno-drzewnej bazie.
Podsumowując: Kobiece, słodkie i seksowne to pachnidło bardzo trwałe, zamknięte w eleganckim flakonie. Choć to nie mój typ gdyż ogrom owoców (szczególnie malin) jest tu znaczny, to bardzo się cieszę że miałem okazję je poznać.


"LÚ DONNA" EAU DE PARFUM 
Nuty głowy: Włoska mandarynka, Kalabryjska bergamotka, Marokańskie kwiaty, Czarna porzeczka, Grejpfrut,
Serce: Malina, Piwonia, Jabłko, Fiołek,
Baza: Wanilia, Białe piżmo, Paczula, Benzoina, Ambra, Drewno sandałowe z Nowej Kaledonii.

"Lú UOMOEAU DE PARFUM to następny skomponowany zapach przeznaczony dla drugiej płci. Aromatyczne pachnidło jest inspirowane ciepłem śródziemnomorskich Włoch
Nuty głowy: Kalabryjska bergamotka, Kalifornijski Grejpfrut,
Serce: Włoska mandarynka, Piwonia, Ambra,
Baza: Białe piżmo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz