środa, 25 marca 2015

NEWS: Dignified by House Of Sillage

House of Sillage oddaje hołd sztuce, tradycji i niezrównanej, jakości wykonania klasycznej szkoły perfumiarstwa wykraczając ponad nowoczesne konwencje. Łączy unikalne składniki, skrojone dzięki doświadczeniu i dbałości o szczegóły, w niezwykły aromat, który wydobywa kobiecą wrażliwość, jednocześnie łącząc w mistyczny sposób, z każdym noszącym go człowiekiem.
Limitowane edycje są esencją luksusu i wyrafinowania. Każdy spektakularny perfum łączy wysoko wykwalifikowanych, w ponadczasowej sztuce, artystów i ich techniczne mistrzostwo, jako doskonałe ukoronowanie nowoczesnej kobiety.
W tym roku mamy przyjemność poznać pierwsze pachnidło wykreowane specjalnie dla mężczyzn. Zapach zwie się Dignified. Są to dziewiąte perfumy w kolekcji tej pięknej marki, które prawdopodobnie zadebiutują na włoskich targach Esxence – The Scent of Excellence.

Nicole Mather – założycielka marki:
Dorastałam w docenianiu niezwykłości zapachu i tego jak przenosi on nas w zupełnie inne miejsce i czas. Pamiętając o tym, stworzyłam linię luksusowych i wyszukanych perfum. Zbierałam wiedzę od ludzi, którzy poświęcili swoje życie temu rodzajowi piękna i kolekcjonowali rzadkie komponenty z egzotycznych miejsc. Perfumy to synteza sztuki, rzemieślnictwa, tradycji i innowacji. W House of Sillage, oddaliśmy nasze serca sztuce perfumiarstwa. Nasze kreacje, zapachy i opakowania, oferują ponadczasową elegancję. Zaprojektowane są specjalnie dla najbardziej wymagających klientów.”

Dignified
W nutach min: Akord pikantnego korzenia wetiwerii z Haitii, Mahoniowa Róża, Wanilia, Pieprz, Agarowiec (oud), Szafran, Bergamotka oraz Goździk. 

https://www.facebook.com/TheRojaDoveHauteParfumerie/photos/a.333512863495856.1073741828.333509800162829/407545032759305/?type=1&theater

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz