czwartek, 14 marca 2019

NEW: Beyond - The Collection, BENTLEY (2019)


Świetna marka Bentley ma przyjemność przedstawić Światu Beyond - The Collection - swoją pierwszą kolekcję ekskluzywnych zapachów skierowanych zarówno do kobiet jak i mężczyzn.
W kolekcji tej znajdziemy trzy pachnidła o pojemności 100ml każde, które są inspirowane egzotycznymi podróżami. 
Skomponowane przez trzech wschodzących młodych mistrzów perfumiarstwa, pierwsze trio z kolekcji przenosi nas do trzech różnych krain, z których każdy kojarzony jest przewodnią nutą zapachową i motywem kolorystycznym inspirowanym ekskluzywną paletą Bentley Motors.

Trio zapachowe przenosi nas w podróż do Acapulco w Meksyku w pachnidle Exotic Musk, piżmowo-ambrową kompozycją zamieszaną przez Mathilde Bijaoui; podróż do Goa w Indiach w drzewnych perfumach Majestic Cashmere wykreowanym przez Julie Massé; oraz dzika odyseja na Jawie w Indonezji w interesującym drzewno-aromatycznym Wild Vetiver, aromatycznym drzewnym zapachem od perfumiarki Sidonie Lancesseur.

Beyond The Collection - Wild Vetiver
Nuty: Indonezyjska wetyweria, Bergamotka, Pieprz, Werbena, Drzewo ambrowe, Drewno brzozowe.

Beyond The Collection - Majestic Cashmere
Nuty: Absolut korzenia irysa, Nasiona Ambrette, Kadzidło, Kolendra, Kaszmirowe drewno, Paczula, Wetiwer Bourbon, Fasolka Tonka, Piżmo, Orcanox, Żywica Labdanum.

Beyond The Collection - Exotic Musk
Nuty: Piżmo, Drzewno-ambrowe akordy, Fasolka tonka.


Ekskluzywna samochodowa marka Bentley od lat oferuje bezkonkurencyjną gamę opcji wyposażenia wnętrza, wysoką dbałośc o szczegóły co zapewnia bogaty wybór kombinacji kolorów i wykończeń. Nowa kolekcja perfum czerpie inspirację z tej palety, aby nadać każdemu zapachowi charakterystyczny indywidualny kod zapachowy zarówno w ręcznie szytej skórzanej wstawce na metalowym korku od flakonu, która przywołuje wnętrze samochodu Bentleya, jak i odcieniu zapachu, pokazywanego przez przezroczyste szkło butelki.
Majestatyczny fasetowany flakon inspirowany jest charakterystycznymi szlifowanymi kryształowymi reflektorami modelu Continental GT. Stabilność ciężkiej 400-gramowej butelki jest zapewniona przez grubą szklaną podstawę. Legendarny emblemat Bentley jest wygrawerowany na srebrnych metalowych ramionach flakonu. Całość wygląda przepięknie, tak więc trzeba będzie koniecznie poznać tę jakże interesującą kolekcję. Dla zainteresowanych, orientacyjna cena każdego flakonu to ok: 180 Funtów Brytyjskich.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz