poniedziałek, 11 lutego 2019

NEW: Nivea Sun, Nivea (2019)


Jedna z najbardziej znanych marek kosmetycznych na świecie, Nivea, wprowadzi w tym roku na światowy rynek nowy letni zapach, wodę toaletową NIVEA SUN.
Flakon zapakowany jest w firmowe, tekturowe opakowanie koloru pomarańczowego, wewnątrz którego znajduje się biało-pomarańczowa puszka odwzorowująca opakowanie kremu Nivea, w której umieszczone są perfumy. 
W nutach znajdziemy akordy pudrowe, słoneczne akordy zielone oraz kwiatowe. Zapach tak jak wcześniejsze pachnidło będzie dostępny jako 30ml woda toaletowa. 
Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

  W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa. 
Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.

Nivea Sun
Nuty: akordy kwiatowe, nuty pudrowe, nuty zielone.
Zdjęcie: Instagram @nivea_de 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz