poniedziałek, 14 stycznia 2019

Yves Rocher Nuit Vanille (2018)


Woda toaletowa Nuit Vanille wyjątkowy zapach , który ukoi Twoje zmysły. Piękne zapachy mogą przywoływać przyjemne wspomnienia. Tak działa między innymi wanilia, której słodka i zmysłowa woń pozwala cofnąć się myślom do czasów dzieciństwa i chwil spędzanych z rodziną.

Zawarte w wodzie toaletowej nuty zapachowe delikatnie otulają swoim aromatem oraz pięknymi wspomnieniami i ukoją Twoje zmysły które wprowadzą w wyjątkowo rodzinny nastrój, dzięki któremu nawet w trakcie sezonu jesienno-zimowego znajdziemy czas na chwile przyjemności tylko dla siebie.

Kompozycja wody toaletowej Nuit Vanille zawiera całą feerię słodkich i drzewnych aromatów, wśród których na pierwszy plan wysuwa się wyraźnie wyczuwalna nuta zapachowa wanilii. Dzięki temu, że wanilia wprowadza w wyjątkowy nastrój, perfumy od Yves Rocher doskonale sprawdzą się w trakcie jesienno-zimowych dni i wieczorów. Zamknięty w pięknym flakonie zapach wanilii posiada specjalne właściwości. Poza przywoływaniem pięknych wspomnień koi zmysły i uspokaja. Pozwala więc szybko zapomnieć o niesprzyjającej aurze i skierować myśli na rzeczy dające radość. Zgodnie z duńskim hygge całą uwagę skup na drobnych przyjemnościach. Niech mroźna atmosfera nie wpływa na Twój dobry humor. Wczuj się dokładnie w zapach wody toaletowej jak i jej wszystkie najbardziej charakterystyczne olejki i ekstrakty.
Woda toaletowa od Yves Rocher zachwyca niemal od razu po aplikacji kosmetyku na skórę. 

Początkowe akordy zapachu są bardzo żywe i odświeżające - to aromat słodko-kwaśnej bergamotki, nazywanej często królową lata. Świeży zapach tego kwaśnego cytrusa przywołuje wspomnienia słodkich wakacji - pól i lasów zalanych słońcem oraz kwitnących ogrodów. Dzięki temu każdy, kto użyje tych perfum, może nawet w środku najchłodniejszego dnia przypomnieć sobie wakacje.
Wraz ze stopniowym uwalnianiem się perfum wśród nut bergamotki można wyczuć aromaty urzekającego i lekko odurzającego białego jaśminu, który dodaje wodzie toaletowej kwiatowego ciepła. W połączeniu z nutami drewna cedrowego jaśmin nabiera też nieco bardziej stonowanego i głębokiego charakteru.

Pełnię zapachu wody toaletowej można jednak wyczuć, gdy do głosu dojdzie wanilia. Na początku jej aromaty są w perfumach bardzo nieśmiałe i delikatne, jednak po kilku minutach słodka i lekko drzewna woń tej rośliny wybucha z całą siłą i utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.

Nuty zapachowe
Nuta głowy: bergamotka,
Nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, róża,
Nuta bazy: wanilia, karmel, goździki, drzewne akordy, drewno cedrowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz