niedziela, 24 czerwca 2018

NEWS: Wow! for Women JOOP! (2018)


Niemiecka marka JOOP! przedstawia w tym roku swój najnowszy kobiecy zapach WOW! for women. Jest to odpowiednik męskiej orientalno-fougere wody toaletowej z 2017 roku wykreowanej przez perfumiarza Christophe Raynauda, łączącej w sobie aromatyczne, korzenne tony z ciepłą, drzewną bazą.
Premierowe pachnidło dla Pań zamieszane zostało tym razem przez Fabrice Pellegrin (Penhaligon's, Armani Prive, Agonist, Aedes de Venustas, Diptyque, By Kilian, Esteban) zamknięte będzie również w tej samej wersji flakonu przypominającym trunek w kolorze wiśniowego burgundu i także o koncentracji wody toaletowej. Dostępny w trzech pojemnościach: 40ml, 60ml i 100ml.


Nuty głowy: Dzika malina, Róża,
Nuty serca: Absolut czerwonej róży, Piwonia,
Nuty podstawowe: Białe piżmo, Cetalox®, Paczula.


JOOP! jest marką stworzoną przez artystę i ekscentryka Wolfganga Joopa, który w swoim ojczystym kraju znany był na długo zanim powstała firma odzieżowa. Wolfgang Joop, projektant i ilustrator stworzył pierwszą modową kolekcje wraz z żoną Karin w 1970 roku. Po debiucie od razu zaproponowano mu pozycję modowego redaktora kobiecego magazynu Neue Mode, a także profesurę na berlińskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Marka JOOP! narodziła się w 1978 roku, a sprzedaż regularnych kolekcji rozpoczęła się w roku 1981. Przez lata portfolio marki wzbogacało się o kolejne produkty – perfumy, jeansy, biżuterię i zegarki oraz artykuły wyposażenia wnętrz, słynąca z wyjątkowego gustu i nadzwyczajnych projektów, które są ponadczasowe, a jednocześnie eleganckie. JOOP! jest symbolem niemieckiej jakości, luksusu, jak również prostej elegancji,  jest przeznaczona przede wszystkim dla pewnych siebie kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie styl, a jednocześnie chcą wyrazić własną osobowość. 
Marka postawiła sobie za cel nie tylko tworzenie mody, lecz swojego własnego stylu. Mimo że wywodzi się z Niemiec, utożsamia ona międzynarodowy świat mody. Utalentowani projektanci JOOP! nie tylko odzwierciedlają aktualne trendy w swoich kolekcjach, lecz także sami je tworzą. Kolekcje tej marki cechują się tym, że zawsze pozostają klasyczne, a jednocześnie stylowe. Jednak prawdziwą renomę i uznanie marka JOOP! zyskała dopiero po premierze perfum, które ukazały się zaraz po upadku muru berlińskiego.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz