poniedziałek, 25 czerwca 2018

NEWS: Mon Guerlain Prestige Edition 2018


Aby uczcić pierwszą rocznicę powstania wody perfumowanej Mon Guerlain, paryski jubiler Truscelli zaprojektował dla marki Guerlain świetlisty i zmysłowy dodatek do flakonu inspirowany samym zapachem.
Jest to pozłacana czterolistna koniczyna, wysadzana dziewięcioma prawdziwymi pochodzącymi z Jaipur ametystami (łącznie 5 karatów) które nawiazują do lawendy jako głównego składnika perfum.
Ta wyjątkowa biżuteria zdobi także drugą, większą butelkę z legendarnej serii "Quadrilobé" także z limitowanej serii, z których każda jest ponumerowana.

Wydane w 2017 roku, reprezentowane przez amerykańską aktorkę Angelinę Jolie pachnidło "Mon Guerlain" stało się kultowym zapachem na scenie perfumeryjnej. Prawie rok po premierze francuska marka postanowiła wydać dwie luksusowe, limitowane edycje. Zawierają oryginalny zapach, ale w dawnych flakonach firmy które przeznaczone były tylko na luksusowe wydania.
W składzie perfum znajdziemy Carla Lavender-wyjątkową odmianę lawendy uprawianej tylko w Prowansji, zebrany o wschodzie słońca Jaśmin Sambac z Indii, wanilię z Tahiti (Vanilla Tahitensis) zwaną też wanilią pacyficzną - jest to gatunek orchidei, z której uzyskuje się wanilię o słodko-owocowo-egzotycznym aromacie, uważaną za najlepszą na świecie oraz drewno sandalowe z Australii.

Te dwie wyjątkowe kreacje są dostępne w sprzedaży na całym świecie jako 1317 pojedynczych fakonów o pojemności 100ml i 26 indywidualnie numerowanych butelek kryształowych.
Cena odpowiednio: 560 Euro za 100ml i i jedno-litrowa z kryształu górskiego butelka 9 500 Euro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz