wtorek, 17 kwietnia 2018

NEWS: Alien Man, Mugler (2018)


Alien legendarne pachnidło dla Kobiet należą do najbardziej charakterystycznych perfum Thierry'ego Muglera które były już wielokrotnie interpretowane, ale nigdy nie wydano wersji męskiej. W tym roku (nareszcie!) - jedne z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych perfum doczekały się wersji dla Panów: ALIEN MAN które zainspirowane zostały fantastycznymi podróżami w wyobraźni samego kreatora marki Thierry'ego Muglera. 
Alien Man zaprasza do zbadania tego, co dziwne i cudowne,do przebicia się przez nieprzeniknione. Jest to zupełnie nowy zapach przygody naładowany męskością i tajemniczością. Podobnie jak jego żeński odpowiednik, aromatyczno-drzewno-skórzany ALIEN MAN niesie żywy kontrast męskiej zmysłowości i świeżości. Ucieleśnia najlepsze męskie cnoty i objawia je innym. Jego aura jest po prostu magnetyczna, a jego emocje są intensywne.
Perfumy w oryginalnym kanciastym jak kryształ fioletowym flakonie z srebrnymi detalami mają trafić do sprzedaży już na początku Maja 2018 roku. W uzupełnieniu do wody toaletowej o dwóch pojemnościach: 50ml i 100ml dostaniemy także szampon oraz dezodorant w sprayu i w kulce.
Twarzą zapachu został niemiecki model Lars Burmester znany chociażby z kampanii reklamowych dla takich marek jak: Giorgio Armani i Calvin Klein.

Alien Man Eau de Toilette 
Nuty głowy: buczyna, koperek, nasiona anyżu,
Nuty serca: skóra, kaszmirowe drewno, osmantus,
Nuty podstawowe: biała ambra.


Zdjęcie: http://www.reastars.com

2 komentarze:

  1. Nareszcie są :-) Jestem ich ogromnie ciekawa, chociaż przyznam, że analiza nut głowy mnie nie zachęciła. Ani koper, ani anyż nie są moimi ulubieńcami w zapachach noszonych globalnie. Jednak nie takie niespodzianki już przeżywałam, kiedy to kompozycja niezbyt ukochanych nut, umiejętnie zmieszana dawała wspaniały finał. Może tak będzie i tym razem? jedno jest pewne, Mugler lubi szokować, jest kontrowersyjny, a przez to wyraźny i zauważalny, sławny... Uwielbiam i nosze jeden z flankerów Aliena, i tylko ten - Alien Essence Absolue. Dziękuję za ten artykuł :-) PS Gabrielle nadal ze mną :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak! Również jestem ciekaw tej premiery która prawdopodobnie w naszym kraju odbędzie się dopiero za rok, więc trochę poczekamy. Gabrielle niech się dobrze nosi. Pozdrawiam.

      Usuń