niedziela, 31 grudnia 2017

NEWS: Bleu Turquoise & Bleu Lazuli, Armani Privé (2018)

Włoski Dom Mody Giorgio Armani wykreował serię Armani Prive należącą do najbardziej ekskluzywnych produktów perfumeryjnych świata. To wyjątkowa jakość, która nie jest dziełem przypadku. Powstają one ze szczególną starannością, to wysublimowane, unikalne kompozycje, stworzone z wykorzystaniem najcenniejszych składników. Stąd tak nieocenione walory tych kompozycji, które cieszą się niesłabnącą popularnością.
Marka kojarzy się z luksusem i prestiżem już od lat, jednak wciąż zaskakuje i wypuszcza na rynek nowe serie perfum. To świadczy o nieustannym rozwoju i chęci nadążania za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów. Jednakże ta powstaje wierna swojej filozofii, zakładającej nastawienie na klientów wymagających, o szczególnych preferencjach, nie znoszących kompromisu w kwestii jakości. Stąd tak prestiżowy wizerunek marki, który udaje się utrzymywać niezmiennie przez lata. Perfumy przywołują nieodmiennie takie skojarzenia, jak luksus, elegancja, prestiż, zmysłowość, kuszący charakter, tajemnica itd. Będą więc idealne dla bardzo wymagających osób, które chcą podkreślić swój wizerunek, łączący się z tymi cechami. Marka ta, mimo iż luksusowa i droga, zdobyła sobie niezwykłą popularności, jak na kosmetyki z najwyższej półki.
Perfumy Armani Prive to klasa sama w sobie. Powstały z wielką starannością, a kompozycje zapachowe są unikatowe. W dodatku flakoniki nawiązują do tego prestiżowego wizerunku marki – kojarzą się z luksusem, tajemnicą, są małymi dziełami sztuki. Podkreślają charakter tych wyjątkowych i niepowtarzalnych perfum, które są przeznaczone dla najbardziej wymagających osób, poszukujących nienagannej jakości.
Po zeszłorocznych barwnych wydaniach poświęconych Rosji, Wiosną 2018 roku pojawią się dwa nowe zapachy w koncentracji wody toaletowej: Bleu Turquoise i Bleu Lazuli. Będą one kontynuacją kolekcji poświęconej kamieniom szlachetnym z różnych krajów świata.

Armani Privé - Bleu Turquoise, GIORGIO ARMANI
Kompozycja Giorgio Armani Privé Bleu Turquoise jest opisywana przez markę jako symbol morza i nieba.
"Przesiałem cienką strunę czarnej wanilii przez lekkie słone nuty, symbolizujące spotkanie z niebem i oceanem na horyzoncie "- powiedział twórca nowości perfumiarz Aurelien Guichard.

Nuty głowy: kadzidło frankońskie, czarny pieprz, akordy słone,
Nuta serca: ylang-ylang, absolut indyjskiego jaśminu, nagarmotha (cypriol),
Nuty bazy: wanilia, drewno sandałowe, mech.

Armani Privé - Bleu Lazuli, GIORGIO ARMANI
Zapach Giorgio Armani Privé Bleu Lazuli uosabia nieskończoność wszechświata.
"Zmiękczyłem grube liście tytoniu lekkim szelestem liści i kwiatów osmantusa, nadając zapachowi wyrazistości "- powiedział autor zapachu Pascal Gaurin.

Nuty głowy: bergamotka, herbata mate, kardamon,
Nuty serca: śliwka, jaśmin, osmantus,
Nuty bazy: tytoń z miodem, drzewo sandałowe, wanilia.

Info: http://www.vikstyle.com/worldnews_detail_print.php?id=2239
www.e-glamour.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz