czwartek, 2 listopada 2017

NEWS: Nitro Coffee, Fresh Brewed Coffee by Demeter Fragrance Library (2017)

O tym, że kawa jest niezwykle aromatycznym napojem nie trzeba nikogo przekonywać.  Nic lepiej nie budzi o poranku niż zapach świeżo parzonej kawy. Badania naukowe potwierdzają, że kawa należy do najbardziej bogatych w związki aromatyczne produktów spożywczych, dlatego też dla wielbicieli intensywnych aromatów amerykańska marka Demeter przedstawiła trzy nowe zapachy które tylko teraz do końca Listopada można zakupić w specjalnej cenie 35 dolarów! W zestawie tym znajdziemy: Fresh Brewed Coffee o aromacie świeżo parzonej kawy, oraz Nitro Coffee. Jest to popularny w USA napój kawowy przyrządzany w specyficzny sposób. Wyglądem przypomina piwo, smak ma kawowy. Nitro kawa parzona jest na zimno, pod wysokim ciśnieniem, a podaje się ją z takiego samego nalewaka jak piwa. Nasyca się ją azotem lub dwutlenkiem węgla. W efekcie powstaje chłodny napój o lekko gazowanej konsystencji i smakowitej piance. Dodatek azotu powoduje niesamowite wrażenia wizualne- w podanym napoju tworzy się tzw. efekt lawinowy. Obowiązkowo nie mogło zabraknąć zapachu Jelly Doughnut – klasycznego słodkiego pączka z winogronową galaretką który również został dołączony do zestawu. Każde z pachnideł jest w 30ml pojemności. 
Zestaw obowiązkowy można zakupić TU

Demeter to zapach w najbardziej osobistej postaci. W mitologii greckiej Demeter była córką Tytana Kronosa i boginią urodzaju. Obecnie nazwę Demeter nosi z dumą skrupulatnie kontrolowany znak towarowy, pod którym kryją się produkty certfikowanego rolnictwa biodynamicznego, ale też marka perfum, która stosuje niemal wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Demeter Fragrance Library stawia sobie za cel spopularyzowanie stosowania perfum, ponieważ wierzy, że dobre perfumy są w stanie ulepszyć każdy dzień. Marka stara się więc, by ludzie w obecnym, zabieganym świecie nie zapominali o zapachach i, aby uczyli się je poznawać w najprostszy, najbardziej naturalny sposób, czyli tak, jak nowe rzeczy poznają dzieci – ze świeżej, odkrywczej perspektywy.
Marka obejmuje ponad 400 różnych perfum zainspirowanych codziennymi doświadczeniami. Są to zwykle proste, intuicyjne i przyjazne zapachy, jak na przykład zapach pudru dla dzieci czy ciasta waniliowego. Są skomponowane tak, by dobrze się je nosiło. Dzięki temu wyjątkowemu i wrażliwemu podejściu marka oferuje perfumy, które są odzwierciedleniem rzeczywistych inspiracji. To właśnie pamięć oraz celebracja prostych czynności wzbudza w nas nieopisaną radość, głęboki spokój oraz sprawia, że beztrosko wczuwamy się w magię chwili tu i teraz w otoczeniu ukochanego zapachu. Czarujące Demeter perfumy to subtelnie pobrzmiewające notatki czystych, transparentnych akcentów budzące ciepłe uczucia idyllicznie wiecznego bezpieczeństwa, gorącej miłości oraz pełnej akceptacji i zrozumienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz