niedziela, 5 listopada 2017

NEWS: Black Nomad, Zlatan Ibrahimović (2017)

Szwedzka gwiazda futbolu Zlatan Ibrahimović który obecnie należy do najlepszych zawodników piłki nożnej, przedstawia swój nowy zapach Black Nomad skierowany do mężczyzn. Jest to już szósty zapach wprowadzony na światowy rynek. Ponumerowane pachnidło jako 100ml woda toaletowa będzie dostępne tylko w limitowanej ilości 5000 sztuk.
Zlatan Ibrahimovic urodził się 3 października 1981 roku w Malmo w Szwecji. W jego żyłach płynie jednak bośniacka krew. Jego ojciec Šefik pochodzi z Bośni i Hercegowiny, a matka Jurka z Chorwacji. Rodzina Zlatana osiedliła się na stałe w Szwecji, wraz z tróją rodzeństwa piłkarza - starszą siostrą Sanelą, starszym bratem Sapką oraz młodszym - Aleksandrem. Prywatnie Zlatan Ibrahimovic jest związany z modelką Heleną Seger i ma dwóch synów - Maksymiliana i Vincenta. Zlatan od dziecka grał w piłkę nożną. Już jako ośmiolatek stawiał swoje pierwsze kroki na boisku w Malmo Anadolu Bl. W 1991 roku rozpoczął grę w FBK Balkan, a w latach 1995-1999 grał dla Malmo FF. Swoją dorosłą karierę piłkarską Zlatan Ibrahimovic rozpoczynał w rodzinnym mieście - w Malmo w Szwecji. W sezonie 1998/1999, jako osiemnastolatek zaczął grać w Malmo FF U19. Już 1 stycznia 1999 roku przeszedł do Malmo FF. Grał tam do 1 lipca 2001 roku, kiedy przeszedł do holenderskiej drużyny AFC Ajax. 
BLACK NOMAD inspirowany podróżami i przygodami piłkarza jest rezultatem intensywnej pracy perfumiarzy, a zamknięty został w eleganckim, czarnym flakonie którego można już zakupić od Listopada na stronie marki  

W nutach znajdziemy min: akordy drzew, chłodnego eukaliptusa, ziemistej paczuli a także czarnych żywic, orientalnego drewna sandałowego, cedru i wetywerii.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz