czwartek, 6 kwietnia 2017

Open Hearts by Jane Seymour (2017)

Aktorka Jane Seymour przedstawia swoje dwa premierowe pachnidła Open Heart przeznaczone odpowiednio dla Pań i Panów które będą miały swoją premierę w sklepach HSN już 27 Kwietnia i będą z pewnością idealnym prezentem na Dzień Mamy i Dzień Taty. Perfumy te są inspirowane ukochanymi ogrodami w posiadłości aktorki w Malibu, pełnymi lawendy, róż, drzew a część dochodów ze sprzedaży przekazana zostanie fundacji Otwartych Serc Pani Seymour.
Hollywoodzka gwiazda w 2007 r. straciła mamę z powodu udaru mózgu związanego z migotaniem przedsionków. Teraz stara się szerzyć na świecie wiedzę na temat chorób serca, jako ambasadorka kampanii "1 Mission 1 Million - Getting to the Heart of Stroke".  O swoich osobistych doświadczeniach związanych z migotaniem przedsionków - najczęstszym zaburzeniem rytmu serca, które pięciokrotnie zwiększa ryzyko udaru mózgu - aktorka opowiadała dziennikarzom na niedawnej konferencji prasowej. Jane Seymour zdobyła popularność dzięki głównej roli w serialu Doktor Quinn, ale chociaż emisję ostatnich odcinków zakończono w 1998 roku, Seymour nie zrezygnowała z aktorstwa. Oprócz grania w filmie i teatrze, Seymour pisze też książki, maluje obrazy, projektuje biżuterię i aktywne włącza się w działalność charytatywną.
http://conejovalley.happeningmag.com/jane-seymour-keeps-open-heart-to-the-arts/

Her Open Heart jako woda perfumowana o 100ml pojemności dostępna będzie też w wersji 10ml roller ball to kwiatowo- orientalny zapach z akordami gruszki, kwiecia osmantusa, różowej piwonii. W nutach środkowych znajdziemy: kwiecie orchideii waniliowej, akordy bukietów kwiatowych kwitnących nocą i pudrowego irysa, a w nutach bazy suche drzewne akordy składające się z amyrisu, drewna sandałowego, kaszmiru i miękkiego zamszu.

Męska wersja His Open Heart jako 100ml woda toaletowa będzie drzewno-aromatyczna, morska z nutami świeżego akordu bergamotki, różowego pieprzu, grejpfrutów i szałwii, w nutach serca odnajdziemy: aromatyczny kwiat lawendy, zielony kardamon jak i akordy wodne. Baza składać się będzie z kaszmiru piżmowego, jasnych akordów drzew i mchu dębowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz