wtorek, 11 kwietnia 2017

NEWS: Uncompromising Sohan, Bewitching Yasmine by PENHALIGON'S (2017)

Brytyjska marka Penhaligon's ponad stuletniej tradycji, założona w 1870 roku przez Williama Penhaligona, przedstawi w tym roku swoje nowe dwa pachnidła Bewitching Yasmine oraz Uncompromising Sohan dostępne między innymi w luksusowym Domu Towarowym Harrods. Jest to nowy rozdział serii pachnideł należących do kolekcji portretów zamkniętych w ozdobnym pudełku ze złotymi wizerunkami głów zwierząt. Debiut czterech pachnideł z Portraits Collection, miał swoje miejsce na początku Września 2016 roku następnie druga część kolekcji w skład której mieliśmy możliwość poznania Roaring Radcliff & Clandestine Clara, ukazała się w Lutym 2017 roku. 
Każdy z zapachów jest w koncentracji wody perfumowanej o pojemności 75ml i orientacyjnej cenie: 178 funtów. 
Pachnidła inspirowane jest wyjątkowymi chwilami, niecodziennymi miejscami i magicznymi momentami, oferowane w charakterystycznych flakonach wywodzących się z oryginalnego projektu Williama Penhaligona. Wytwarzane są w Anglii z najlepszych składników, których cena często przekracza cenę czystego złota. Są one obecnie oferowane w butikach marki  i wybranych perfumeriach na całym świecie. Założyciel marki - William Penhaligon - zakładał, że perfumy są ekstraktem emocji i potrafią przywoływać wspomnienia. W procesie tworzenia zapachów trzeba je zrozumieć, a to prawdziwa sztuka. Sztuka, którą w Penhaligon's rozwinięto do perfekcji. To dlatego kompozycje tej marki zdobywają uznanie koneserów od dziesięcioleci. Dziś również odnajdują się na rynku perfumeryjnej niszy. Oprócz dobrych jakościowo zapachowych kompozycji marka oferuje również bogaty wybór środków do pielęgnacji ciała, męskich kosmetyków i akcesoriów do golenia jak i różnych  dodatków do zapachów. 

The Bewitching Yasmine
Milcząco czarująca Yasmine ma w sobie niezwykłe piękno. W drodze do Londynu - jej trasa to zdecydowanie podróż w jedną stronę - zdecydowała, że sama znajdzie mężczyznę o uznanej reputacji, którego może poślubić – a przede wszystkim będzie rozkoszowała się łagodniejszym brytyjskim klimatem.
Jej postura frapująca rozmową i oryginalny urok sprawiają, że przyciąga ona czyjąś uwagę. (Zwłaszcza, gdy tym kimś jest mężczyzna).

Ambicja nigdy nie ogląda się za siebie. 


Nuty głowy: kardamon, kawa,
nuty serca: jaśmin sambac,
Nuty podstawy: kadzidło frankońskie, wanilia z Tahitii, oud z Laosu.The Uncompromising Sohan 
Ambitny i bystry Sohan pracuje pilnie i ma talent do odnajdywania się w świecie trudnych spraw. Marzycielski, ktoś mógłby powiedzieć we właściwym czasie i miejscu, z porozumiewawczymi spojrzeniami, nie wspominając Kanału Sueskiego, jego relacje biznesowe prawie naturalnie zmieniły się w przyjacielskie więzi: Lord George i Lady Blanche są zawsze podekscytowani, gdy witają gościa, który jest wielkim podróżnikiem.

Uniwersalnym kluczem można otworzyć wiele drzwi.


Nuty głowy: drewno różane, różowy pieprz, szafran,
Nuty serca: absolut labdanum, wetiwer,
Nuty podstawy: drewno sandałowe, oud z Laosu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz