wtorek, 4 kwietnia 2017

NEWS: Estée Lauder Azurée D'Or (2017)

Na początku marca 2017 roku międzynarodowy koncern Estée Lauder zaprezentował nowe perfumy Azurée D'Or które są wariacją pachnidła Azuree wprowadzonego na rynek w 1969 roku, stworzonego z zachwytu śródziemnomorskim błękitem nieba i morza w miejscowości Cap d`Antibes, na wybrzeżu Francji, gdzie Estee Lauder miała swój letni dom.
Nowa kompozycja zawiera orientalno-przyprawowe akordy  różowego pieprzu, śliwki, szałwii i szafranu. W sercu znajdziemy galbanum, absolut jaśminu i róży stulistnej, natomiast baza jest połączeniem paczuli, korzenia wetiweru, labdanum, skóry oraz absolutu korzenia irysa. Zapach dostaniemy jako wode perfumowana o 50ml pojemności. W uzupełnieniu do perfum w atomizerze, zakupimy także jako edycję solid perfume czyli  perfumy w kremie i perfumowany talk-puder do ciała.

Marka Estée Lauder jest synonimem luksusu i produktów najwyższej jakości. Estée Lauder, amerykańskiej bizneswoman (urodzonej jako Josephine Esther Mentzer). o niezawodnym wyczuciu smaku, założyła swoją firmę w 1946 roku mając w ofercie tylko   zaledwie cztery produkty(Crème Pack, Cleansing Oil, Super-Rich All Purpose Crème i Skin Lotion), które sprzedawała w nowojorskich hotelach i salonach wizażu. Estée wyznawała jednak zasadę, że klientkom należy pokazać nie tylko to, jak piękne mogą być, ale także, jak to piękno utrzymać. Z tego powodu dużo czasu poświęcała na doradztwo i szkolenie konsultantek. Jej marzenie stało się rzeczywistością, a z jednego słoiczka kremu powstał międzynarodowy koncern, przedsiębiorstwo oferujące innowacyjne produkty do pielęgnacji, makijażu oraz perfumy w ponad 100 krajach na świecie.

Nuty głowy: różowy pieprz, śliwka, szałwia, szafran,
Nuty serca: galbanum, absolut jaśminu, róża Centifolia,
Nuty bazy: absolut korzenia irysa, paczula, skóra, wetyweria, labdanum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz