sobota, 11 lutego 2017

NEWS: Momentum by Bentley (2017)

Bentley Brytyjska marka słynąca z luksusowych samochodów niedawno pokazała swoje nowe pachnidło Momentum dla mężczyzn dostępne w dwóch koncentracjach: jako woda perfumowana i edycja toaletowa. 
Jest to najtańsza brama do świata luksusu tej wspaniałej marki, ponieważ cenowo zapachy zaczynają się już od 68 euro za pojemność 60ml wody toaletowej. 
Nuty sugerują iż pachnidło będzie wibrujące, świeże, drzewno-orientalne i z pewnością bardzo dobre jak wcześniejsze jej kompozycje. 
Kreatorką dwóch wersji pachnideł jest Nathalie Lorson znana chociażby z takich dzieł dla takich marek jak: Chopard, Bvlgari, Le Labo, Jil Sander, Mandarina Duck, Shiseido, Versace, Gres, Givenchy oraz Lalique.

W kolekcji oprócz dwóch edycji perfum o pojemności 60ml i 100ml znajdziemy również wysokiej jakości produkt do pielęgnacji ciała: 200ml żel/ szampon. Bentley to stosunkowo młoda marka perfum, dla której inspiracją stały się piękno i luksus legendarnych samochodów Bentley. Pierwsze perfumy Bentley powstały w 2013 r. i natychmiast odniosły sukces, i to nie tylko wśród fanów aut! Zapachy marki są pełne świeżości i orientalnych przypraw, które wzmacniają ich dynamikę i niezwykłą elegancję, dają pewność siebie i uczucie prawdziwej ekscytacji. Oprócz wyjątkowych aromatów perfumy Bentley wyróżniają się swym designem o czystych, eleganckich liniach korespondujących z legendarnymi autami Bentley.

Bentley Momentum Eau de Toilette
Nuty głowy: Bergamotka, Akordy wodne, Zielony fiołek,  Szałwia,
Nuty Serca: Szara ambra, Drewno kaszmirowe, Płatki jaśminu,
Nuty bazy: Drewno sandałowe, Fasolka tonka, Mech, Piżma.

Bentley Momentum Intense Eau de Parfum
Nuty głowy: Bergamotka, Esencja żywicy Elemi, Esencja Lawendy,
Nuty Serca: Esencja Geranium, Fasolka Tonka, Szara ambra,
Nuty bazy: Akordy drzewno-ambrowe, Drewno sandałowe, Piżma.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz