poniedziałek, 6 lutego 2017

NEWS: Joyeuse Tubéreuse by GUERLAIN (2017)

Zaledwie sześć miesięcy po Neroli Outrenoir Marka Guerlain wprowadza do swojej oferty nowe perfumy z butikowej linii L'Art & la Matiere, z cennym w przemyśle perfumeryjnym akordem hipnotycznej i zmysłowej świeżo zebranej tuberozy z zielonymi akcentami przesiąkniętymi tropikalnym deszczem.
Joyeuse Tubéreuse jako hołd dla majestatu białych kwiatów to jedenaste pachnidło z butikowej linii L'Art & la Matière w kolekcji marki Guerlain. Zapachowa kompozycja, wykreowana została z najcenniejszych stosowanych w perfumerii składników a jej sekret poznamy już niebawem.
Ta kwiatowo-drzewna kompozycja wykreowana została wspólnie przez perfumiarza marki Thierry Wassera oraz Delphine Jelk. Wraz z niedawnym Neroli Outrenoir zmieniono delikatnie design linii. Flakony ozdobne złotymi wstawkami po obu stronach pozostał bez zmian natomiast zmieniono kolor klasycznej pompki z beżowego na czarny jak i czarne opakowanie zewnętrzne przypominające skórę, ozdobione emblematem króla słońce dla wszystkich zapachów z tej serii.

Nuta głowy: akordy zielone,
Nuty serca: tuberoza, lilia, jaśmin sambac,
Nuty bazy: drewno sandałowe, wetiwer, wanilia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz