środa, 15 lutego 2017

NEWS: Eau de Virginie by Au Pays De La Fleur D’Oranger (2017)

Kolekcja perfum francuskiej marki Au Pays de la Fleur d' Oranger - znanej z rewelacyjnej jakości wyrobów, w których dobierane są tylko najlepsze jakościowo składniki wprost ze słonecznej Prowansji, poszerza się w tym roku o nową ciekawą kompozycję: Eau de Virginie która będzie miała swoją premierę w Marcu 2017 roku. Bardzo osobisty zapach dedykowany dla kobiet, twórczyni marki Virginie Roux, opisywany jest jako zmysłowo-kwiatowy, kobiecy, zielono-świeży i gourmandowy.
 Foto: Konstantin Subbotin

W skład nowych perfum wykreowanych przez uznanego perfumiarza znajdziemy upajający bukiet mimozy, tuberozy i egzotycznego kremowego kwiecia ylangu z domieszką puchatej wanilii, przypraw oraz słodyczy.
Woda perfumowana o 100ml pojemności zostanie zaprezentowana na zbliżających się Mediolańskich targach Esxence - The Scent of Excellence.
Au Pays De La Fleur D’Oranger to marka która powstała w 1998 roku założona przez Virginię i Antoine Roux, lecz jej olfaktoryczne korzenie sięgają znacznie dalej i mają długą tradycję. Właścicieli połączyła prawdziwa pasja do ukochanych lokalnych zapachów i aromatów: kwiatu pomarańczy, róży, jaśminu, lawendy, cytryny i fiołka. Postanowili razem utworzyć most łączący ich historyczną przeszłość z teraźniejszością tworząc to najlepsze.

1 komentarz: