czwartek, 5 stycznia 2017

NEWS: L’Étoile et le Papillon by Jean-Michel Duriez (2017)

L’Étoile et le Papillon pierwsze, z kilku wykreowanych zapachów. Bardzo romantyczne, kobiece i luksusowe pachnidło zamknięte w pudełku z lakierowanego drewna od Jeana-Michela Durieza, twórcy, który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy. Jest kreatorem wielu perfum dla takich marek jak: Rochas, Lacoste, Yohji Yamamoto, Escada i Dolce & Gabbana. Jeana-Michel jest twórcą takich zapachów, jak: Hip, Enjoy, Nacre, Sira des Indes dla Jean Patou a także L'Eau Sensuelle (Rochas), Yohji Essential (Yohji Yamamoto).
 Artysta pracował od 1997 roku jako kreator perfum dla wielkiego koncernu kosmetycznego – Jean Patou Paris. Jest swoistym „strażnikiem świątyni” kreującej najwspanialsze zapachy świata. Swoją pracę zawsze wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem.  Nowy ekskluzywny zapach kreowany przez 10 lat jest bardzo ważnym  w dorobku artysty, bowiem pierwotnie był przeznaczony tylko dla przyjaciół z okazji rocznicy ślubu. Każde z pudełek w którym zamknięty jest flakon jest wyjątkowe, albowiem jest częścią arcydzieła malarskiego ikony francuskiej sztuki graffiti: Noé Two. Dostępnej jako limitowana ponumerowana edycja w ilości 168 sztuk oraz cenie: 390 Euro.

L’Étoile et le Papillon
W nutach: Esencja tureckiej róży, Ylang, Sandałowiec z Kaledonii, Teksańskie drewno cedrowe, Paczula, Ambra, Wanilia i Akord mchu.


http://www.necplusultra.paris/beaute-soins/naissance-dune-maison-de-parfum-jean-michel-duriez


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz