niedziela, 4 grudnia 2016

NEWS: Agartha by April Aromatics (2016)

Marka April Aromatics przedstawia najnowsze olfatoryczne limitowane dzieło, inspirowane legendarnym mistycznym miastem Agartha znajdującym się w krainie wiecznej szczęśliwości znanej jako Shamballa lub Shangri-La. Jak głosi legenda bajkowy podziemny kraj ów, rządzony przez sprawiedliwych lamów buddyjskich, wojowników i duchowych nauczycieli światła z czystą karmą którzy podczas procesu reinkarnacji nie muszą się wcielać na poziomie ziemskim.

Życie ich polega na medytacji i pogłębianiu najwyższych praktyk duchowych oraz kierowaniem losami ludzkiej rasy. Shamballa to prawdziwa oaza pokoju i sprawiedliwości a jego mieszkańcy są długowieczni, szczęśliwi, oddają się kultywowaniu mądrości, żyjąc  w harmonii ze sobą i otaczającymi ich górami a ich wiedza jest przeogromna. W krainie tej mieszkają adepci wyższej jogi święci nauczyciele z poprzednich epok.   Mieszkańcy tej zagadkowej krainy wyprzedzają naszą cywilizację w zakresie duchowego i naukowo-technicznego rozwoju. Potrafią tworzyć cuda  techniki niespotykane na tym świecie. Nikt nie wie, gdzie owo miejsce leży, a wędrowiec, który przypadkiem tam zawita ma zakaz jej opuszczania. 

April Aromatics jest marką z duszą, produkującą perfumy wykonane z najwyższej jakości naturalnych esencji, mgiełki do ciała oraz olejki organiczne bez składników syntetycznych czy pochodzenia zwierzęcego. Wszystkie zapachowe kompozycje inspirowane są rzeczywistymi wydarzeniami z życia: podróżami, ludźmi oraz wspomnieniami i emocjami Tanji Bochning - urodzonej w kwietniu pasjonatki, założycielki i właścicielki marki. Kwiecień to również ulubiony miesiąc z innego szczególnego powodu.W tym miesiącu przyroda budzi się do życia.
Podróżując po świecie odkryła lecznicze aromaterapeutyczne właściwości olejków i zaczęła ich używać w wielu dolegliwościach takich jak np: zmęczenie. Po wielu latach badań nad aromaterapią rozpoczęła produkcję własnej serii naturalnych perfum i kosmetyków do pielęgnacji ciała i duszy. Według Tanji Bochning najważniejsze funkcje jakie powinny spełniać dobre perfumy to wprawiać ludzi w dobry nastrój. Pytana o to, jak powinny działać - odpowiada: "Wierzę w moc natury.Chcę, żeby każdy czuł się dobrze w moich kreacjach zapachowych. Kreacjach, które nie tylko ładnie pachną, ale mogą również wpłynąć leczniczo dzięki składnikom zawartym w naturalnych olejkach eterycznych"
Najnowsze (szesnaste w kolekcji) wykreowane prze Tanję pachnidło Agartha dostępne jest jako limitowana woda perfumowana w tej samej 30ml pojemności jak poprzednie zapachy.

Nuty: absolut kwiecia mimozy, kardamon, miód, siano, akordy owocowe, liście tytoniu, labdanum, akord paczuli i Oud.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz