niedziela, 4 września 2016

NEWS: Taersìa by Gabriella Chieffo Profumi (2016)

Gabriella Chieffo kreatorka włoskiej niszowej marki Gabriella Chiefffo Profumi wkrótce zaprezentuje na targach Pitti Fragranze swoje najnowsze, ósme w kolekcji olfaktoryczne dzieło: Taersìa.
Gabriella Chieffo z zawodu kobieta-inżynier, miłośniczka gotowania oraz dobrego jedzenia, projektantka i dawna właścicielka firmy produkującej energię ze źródeł odnawialnych rozpoczęła swoją przygodę z marką w 2014 roku. W tym czasie wydała kilka  pachnideł które systematycznie i z sukcesem debiutowały podczas Włoskich Perfumeryjnych Targów. W kolekcji znalazły się pachnidła o interesujących nazwach: Lye, Ragu, Hestera, Camaheu, morsko-kwiatowa Acquasala, Variazione di Ragu oraz przedostatnia Maisia o której wcześniej miałem okazję pisać.  

Ostatnim tegorocznym zapachowym tworem jest Taersìa która będzie miała swoją premierę podczas zbliżających się  Targów Pitti Fragranze. Pachnidło skomponowane zostało przez uzdolnionego i nagradzanego młodego perfumarza Luca Maffei. Każde z prezentujących dzieł autorki inspirowane jest wspomnieniami i uczuciami Gabrielli w różnych momentach i sytuacjach. Oprócz perfum zamkniętych w minimalistycznych flakonach z korkiem wykonanym z kamieni znalezionych na południu Włoch, w ofercie marki znajdziemy również ręcznie wykonane z ceramiki przepiękne limitowane dyfuzory, czyli pachnidła specjalnie przeznaczone do pomieszczeń. Najnowsze dzieło zostało zamknięte w pięknym flakonie z interesującą zawartością w opakowaniu ciemniejszym, szarym kolorze.

Nuty głowy: Bergamotka, Imbir,
Nuty serca: Tuberoza, Kawa, Kadzidło frankońskie, Mirra,
Nuty bazy: Akordy drzewne, Biała ambra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz