piątek, 12 sierpnia 2016

NEWS: Slow Explosions by Imaginary Authors (2016)

Slow Explosions to czternaste pachnidło w kolekcji znakomitego perfumiarza Josha Meyera twórcy Imaginary Authors, a w nutach bardzo pięknie: jabłko, benzoes, kaszmeran, skóra, absolut róży, szafran oraz Arpora Night Market - rozległy pchli targ odbywający się w sobotni wieczór. Ten indyjski targ słynie z wyśmienitej kuchni i dobrych drinków. Jeśli lubisz muzykę i zakupy to koniecznie powinnien się tam wybrać. Na targu znajdziemy wiele ręcznie robione butów, torebek a kupić można tu wiele unikatowych rzeczy z całego świata i nie tylko. Jest to dość to tętniące życiem miejsce często odwiedzane przez wielu ludzi z muzyką na żywo, spektaklami oraz niepowtarzalnym klimatem.

Marka Imaginary Authors stworzona przez Josha Meyera narodziła się z koncepcji zapachu, jako sztuki i sztuki jako prowokacji. Tak jak dobra książka, zapachy te mają na celu inspirować. W pachnidłach nawarstwiają się narracje, które na pewno doprowadzą do poruszającej rozmowy, zapachy, które mogą być w stanie zmienić bieg twojej własnej historii. One nie tylko orzeźwiają i odurzają, ale także porywają w nowe miejsca. Każdy zapach Imaginary Authors zawiera fascynującą fabułę usianą intrygującymi zwrotami akcji. Są to zapachy, w które można się wtulić, którymi można się dzielić z przyjaciółmi, które możesz wziąć ze sobą wszędzie oraz do których możesz ciągłe powracać jak do wyjątkowo transcendentalnego wydarzenia.

Pachnidło Slow Explosions dostępne jest w perfumeriach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii oraz na oficjalnej stronie internetowej jako 2ml próbka i 50ml flakon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz