wtorek, 21 czerwca 2016

NEWS: UOMO by Salvatore Ferragamo (2016)

Uomo Salvatore Ferragamo, nowy  orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn od florenckiej marki Salvatore Ferragamo
Pachnidło to zostało oficjalnie zaprezentowane podczas  ekskluzywnej imprezy, która odbyła się w dniu 7 czerwca w ogrodach Boboli we Florencji . Wśród zaproszonych gości znalazł się Angielski aktor Ben Barnes który został twarzą nowego zapachu a  twórcami omawianego pachnidła zostali panowie: Alberto Morillas oraz Aurelien Guichard.
Aktor Ben Barnes
https://twitter.com/benbarnes


Perfumy jako woda toaletowa dostępna będzie od 24 lipca w trzech pojemnościach 30, 50 i 100ml w orientacyjnej cenie: 49 - 86 Euro.  Salvatore Ferragamo to włoska marka mająca w swoim portfolio luksusowe buty, torby, okulary, zegarki, jedwabne akcesoria, perfumy oraz odzież. Dziś marka SF jest synonimem wygody, luksusu i piękna. By uzyskać taki status w oczach odbiorców wiele musiało się jednak wydarzyć.
Historia marki związana jest z osobą jej twórcy - Włocha- Salvatore Ferragamo. To właśnie od imienia i nazwiska słynnego szewca pochodzi nazwa dla firmy i marki. Od początków istnienia firmy zyskała światową renomę luksusowej marki modowej dzięki wyjątkowym butom, torebkom, akcesoriom i kolekcjom ready-to-wear.
Do tego świata należą też zapachy made of Italy, które ucieleśniają wyrafinowany i elegancki styl Salvatore Ferragamo. Kreatywność, doskonałość, najwyższa jakość i włoski styl – to niezmienne wartości marki aż do dzisiaj.

Nuty głowy: Bergamotka, Czarny pieprz, Kardamon,
Nuty serca: Tiramisu, Kwiat pomarańczy, Ambroksan,
Nuty bazy: Drewno kaszmirowe, Drewno sandałowe, Fasolka tonka.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz