poniedziałek, 30 maja 2016

NEWS: Bonbon Couture by Victor & Rolf (2016)

Nowy, szósty już klon holenderskiego duetu designerów Victor & Rolf zwie się Bonbon Couture, a twórcami zapachu są mało znani perfumiarze: Cecile Matton i Serge Majoullier którzy wykreowali jego pierwotną wersję. Gourmandowy Bonbon Couture jest wzmocnioną, intensywniejszą wersją z 2014 roku o wyraźnie zaznaczonym akordzie karmelowym.
Zapach karmelowych cukierków z brzoskwiniowo-mandarynkowym nadzieniem Bonbon kitir dostępny będzie już w Sierpniu 2016 roku w tej samej wersji flakonu w kształcie kokardy jako intensywna woda perfumowana w dwóch pojemnościach: 30ml oraz 50ml.
Viktor & Rolf to dom mody w Amsterdamie, który w roku 1993 założyli Viktor Horsting i Rolf Snoeren. Poznali się podczas studiów w Akademii Sztuki i Projektowania w Holandii.  Ich pierwsza kolekcja Hyeres, która została wprowadzona w 1933 roku otrzymała pozytywne recenzje krytyki i liczne nagrody. Pierwsze perfumy marki Viktor & Rolf nazwane Flowerbomb były wprowadzone do sprzedaży w 2005 roku przy współpracy z  L'Oréal . Rok później rozpoczęła się sprzedaż perfum dla mężczyzn Antidote. Oprócz własnych kolekcji Viktor & Rolf współpracują z szeregiem znanych, światowych  marek - takich jak Samsonite lub H & M.

Nuty głowy: mandarynka, neroli, brzoskwinia,
Nuty serca: kwiat pomarańczy, jaśmin Sambac, karmel,
Nuty bazy: drewno sandałowe, paczula, wanilia, biały tytoń.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz