czwartek, 7 kwietnia 2016

NEWS: Osaïto by M.Micallef (2016)

Parfums M. Micallef to rodzinna firma założona w 1996 roku w Grasse, prowadzona przez małżeństwo: żonę Martine Micallef - francuską artystkę z Nicei która dorastała w otoczeniu sztuki. Projektuje, maluje ręcznie i zdobi kryształowe flakony kryształkami Svarovskiego. Tworzone przez nią opakowania perfum to prawdziwe dzieła sztuki, są jedyne w swoim rodzaju. Mąż Geoffrey Newman zajmuje się tworzeniem kompozycji zapachowych oraz sprawami biznesowymi. Od kilkunastu lat firma Parfums M. Micallef prężnie się rozwija. Aktualnie ich perfumy są dostępne w około 900 punktach sprzedaży w kilkudziesięciu krajach (w tym wspaniałych sklepów na Bliskim Wschodzie)
Zeszłorocznym zapachem marki była Akowa inspirowana afrykańskim plemieniem zamieszkującym Afrykę, które od pokoleń skrywa sekrety i tajemnice, przekazywane z pokolenia na pokolenie i skrzętnie chroni je przed obcymi. Z kontynentu Afrykańskiego przenosimy się na azjatycki.
W tym roku mamy przyjemność zapoznania się z najnowszym dziełem marki Osaïto inspirowanym minimalistyczną japońską duchowością i szlachetnością, drogą do oświecenia, podążaniem ścieżką mądrości i odkrywaniem swojego prawdziwego wnętrza. Pachnidło zostało zaprezentowane na targach Esxence, a wykreowane zostało wspólnie z Geoffreyem Nejmanem i Jeanem Claude Astierem - bliskim przyjacielem rodziny. Sam zapach zamknięty został w szarym, matowym flakonie, ozdobionym tym samym wzorem co Akowa a skierowany jest głównie do mężczyzn. 

Nuty głowy: Akordy morskie, Grapefruit, Zielono-słonawy Soliród - roślina z rodziny pietruszki rosnąca na plażach i na zasolonych Europejskich moczarach, Cytrusowe nuty,
Nuty serca:  Aromatyczny Mirt, Akordy kwiatu kocanki,
Nuty bazy: Drewno sandałowe, Egzotyczne drzewa, Piżmo, Ambra.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz