środa, 6 kwietnia 2016

NEWS: Amber Gold, Incense Gold oraz Musk Gold by Ermenegildo Zegna (2016)

Odzieżowa marka dla panów kreowana tylko z najlepszych włókien i tkanin Ermenegildo Zegna prezentuje trzy nowe pachnidła z serii ESSENZA dla mężczyzn   inspirowane orientalnymi składnikami: ambrą, kadzidłem i piżmem: Amber Gold :), Incense Gold oraz Musk Gold.
Osiem wcześniejszych pachnideł z kolekcji: Italian Bergamot, Sicilian Mandarin, Javanese Patchouli, Indonesian Oud, Florentine Iris, Haitian Vetiver, Peruvian Ambrette oraz Mediterranean Neroli cieszyły się sporym powodzeniem.  Każdy z zapachów łączy wspólna nić, a mianowicie akord cytrusowej kalabryjskiej bergamoty. Pachnidła o sporej 125ml pojemności dostępne są w butikach marki oraz znanych perfumeriach.
Ermenegildo Zegna to niezwykle ceniona włoska marka, która obecna jest na światowych salonach już od ponad stu lat. Od samego początku nastawiła się ona wyłącznie na męskie kolekcje ubrań. Z czasem jednak oprócz wyjątkowej odzieży, Ermenegildo Zegna postawiła także na perfumy, które sprawiają, że każdy mężczyzna może poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Jej produkty stanowią idealne połączenie elegancji z nutą wolności oraz swobody.
Marka jest producentem takich słynnych zapachów, jak Zegna Uomo, Z Zegna, Zegna Intenso oraz Zegna Forte.Stylowy czarny garnitur w połączeniu z wybranym zapachem Zegna to symbol nowoczesnego oraz zjawiskowego mężczyzny XXI wieku.

Essenze - Incense Gold
Nuty: Kadzidło frakońskie, Akordy cytrusowe, Akordy kwiatowe, Szafran, Skóra.
Essenze - Amber Gold
Nuty: Bułgarska róża, Drewno sandałowe, Paczula oraz Lawenda.
Essenze - Musk Gold
W nutach: Paczula, Kolendra, Piżmo, Czarny pieprz.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz